Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet hogy pampers pelenkát...

Létezhet hogy pampers pelenkát használtunk, most váltottuk lidl saját márkásra, hogy amiatt kipirosodik a popsija? Ugyanúgy kenem mégis láthatóan azóta piros neki!

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, lehet.
2012. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet. Ugyanis sok pelenkában más-más kémiai anyagokat használnak fel, és ezt a kicsit érzékenyebb bőrű babák bizony megérzik pelenkamárka váltásnál. Eredményét lásd a popón: pirosság.
2012. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik. mi 2 kaptunk próbára, de már az első használata után tiszta piros volt a feneke. Ha van közeletekben Aldi, tudom ajánlani azt a pelust, árban szerintem jó és még azzal nem volt bajunk.
2012. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is nem rég ugyanezt a váltást csináltuk, neki nem lett piros tőle. Én nem mindig kenem be a fenekét, ő egy éves. Akkor szokott kipattogzani a feneke, ha nagyon fogzik.
2012. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! a babám 8 hónapos és fogzik bizony de már váltás előtt is fogzott,mégsem volt gond!Hát nem gondoltam volna ,hogy így befolyásolja egy másik pelenka!
2012. jan. 19. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Szió, pelenkakiütésre freziderm babakrémet ajánlok...nekünk tökéletesen bevált, pedig érzékeny a babám bőre, de mióta ezzel kenjük sehol egy kiütés.

Kevés kell belőle, nem kell vastagon felkenni mint a sudut, hagyja lélegezni a bőrt és szépen helyre fogja hozni a popsiját!

Nem feltétlenül a pelenka váltás az oka a kipirosodásnak - ahogyan a többiek is írják.


:)

2012. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi sokat szenvedtünk a pelenkákkal, eleinte csak az vált be, amivel a kórházban kezdték, az összes többitől nedvedző piros popsi lett. Amíg nem erősödött meg a pici, nem váltogattam. Ez kb. fél éves korára jött el. Most nekünk a Penny saját márkás vált be leginkább. Az összes márkásban fele annyi idő alatt átázik. Piros popsira a Naturland popsivédő krémjét használjuk. Olyan szuper, hogy a következő pelusváltásra már nyoma sincs a pirosságnak.
2012. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pelenkakiütésnek számos oka lehet, amiből csak 1 a pelenkaváltás.

Amúgy a gyerekorvos mondta a múltkor, h természetes is valamilyen szinten, hogy lesz egy kis irritáció, ha átszokunk egy másik pelenkára.

Én a frezydermes babakrémet használom pelenkázáskor, ha látok egy kis pirosságot, de volt hogy nagyon csúnyán kipattogzott a kislányom feneke és azt is tök jól helyrehozta.

gyógynövényi alapanyagok, és minimális cink oxid van benne, amitől nem lesz hófehér a baba feneke :)

2012. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!