Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának milyen szülinap...

1 éves babának milyen szülinapi tortából lehet adni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Bármilyenből. Én nem csináltam ebből gondot. Nem hiszem hogy attól a pár falattól bármi baja lenne, hiszen egy évesen már mindent ehet, kivéve talán az aprómagvasokat, és a mézet, de ha netán az is van a tortában azért azt sem gondolom tragédiának. Kicsit túl van lihegve ez a hozzátáplálás
2012. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém a hétvégén volt 1 éves. :)

Túrótortát kapott, zabpelyhes tésztával.

Evett belőle kb. 3 falatot... :D


Szerintem is kb bármilyet lehet. Tojás, liszt, cukor, tej nyugodtan mehet már 1 évesnek. Amivel vigyázni kell, azok az aprómagvasok és a mogyorófélék.


De sokan lesznek itt, akik a biorépatortát fogják ajánlani, barnacukorral... tojás nélkül .-/

2012. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Kisfiam fekete erdő tortát kapott. Problémáztam rajta, hogy milyen legyen és végül ez lett. Kár volt ennyit agyalni rajta mert bele sem akart kóstolni. :)))

Jobban érdekelték a lufik és a játékok. :)

2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én csokitortát veszek kisfiamnak.Ő úgy is csak pár falatkát fog belőle enni,így nem csináltam belőle nagy ügyet.:)
2012. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik torta ilyen volt nálunk: [link]

nagyon fincsi és tök könnyű megcsinálni. Inkább a túró része ízlett a fiamnak.

2012. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy, nem eszik belőle sokat, és nem fogja utána mindig azt kérni. :) De a gyümölcsös, joghurtos, piskótás torták tuti jók.
2012. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

án saját magam készítettem, a feketeerdő tortát.

[link] itt találod a receptet, meg csináltam neki rúrótortát, babapiskótával, meggyel a tetején :) az alja is babpiskóta volt, az oldala is az meg felállítva, szép masnival átkötve. [link]

hasonló, de az én fotómat nem tudom belinkelni.

2012. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!