Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes játszóházba vinni egy...

Érdemes játszóházba vinni egy 16 hónapost aki még most tanul járni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ő is élvezni fogja. Én vittem a fiamat. Bár mondd azt, hogy még nem múlt el 1 éves, általában akkor nem kell érte fizetni.
2012. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hós, de kinéz 2.5 évesnek, ha kitalálnám, hogy nincs 1, szerintem csak néznének.
2012. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom még éppen,hogy próbálkozott a sétával,de elvittem...a labdákkal meg játszó asztallal szuper jól elvolt.Azt hozzá teszem,hogy kisebb városba lakunk ahol amúgy sincs túl nagy tömeg a játszóházba és délelőtt voltunk amikor tényleg kong az ürességtől.
2012. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Ti bementek vele játszani, vagy csak nézitek, hogy mit csinál?
2012. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Az én kislányom 9 hónapos és ma voltunk játszóházban. Bár azért mentünk, mert a húgommal együtt akartunk valami programot csinálni és az ő egyik gyereke már nagyobb, a másik pedig egyidős a kislányommal. Háát, azt nem mondom, hogy nagyon jól elfoglalta magát, pedig voltak neki való játékok! Pl. babahinta, libikóka, szivacsos mászóka, stb. Szóval én azt hittem, hogy kicsit jobban fog szórakozni. Azért így se volt rossz de ahogy néztem, inkább azok a gyerekek szórakoztak jól akik már önállóan járnak, egyik játéktól mentek a másikig. De ez játszóház függő is lehet, nem mindenhol ugyanolyan a berendezés, a játékok.

Szerintem vidd el, nézzétek meg.

2012. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!