Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves - már járni tudó -...

1 éves - már járni tudó - babát érdemes elvinni játszóházba?

Figyelt kérdés
Lassan 13 hónapos a kisfiam, már stabilan megy, és ebben a rossz időben Balcsira nem tudunk menni, homokozónk, hintánk van itthon, és úgy mennék már vele valahová. Van egy játszóház a városban, de még nem voltam ott, nem tudom egy ekkora babát már érdemes lenne oda elvinni?
2010. júl. 26. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb játszóházba 2-3 éves kortól engedik csak be a gyereket.
2010. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sétáljatok el, nézzétek meg. Mi például olyan játszóházba szoktunk járni, ahol külön szoba van a kisebbeknek, babahinta, ugráló csacsi, stb.
2010. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia. Az én Töpim 8 hós, 2 hete voltunk vele először játtszóházban. Nagyon tettszett neki, ez mindenféleképpen a javára válik.A közösségbe járást szerintem nem lehet korhoz kötni! Az ottani "dadák" semmit nem szóltak, pedig ő volt a legkisebb. Mi Csongrád megyében lakunk, kisváros, nem is voltak olyan sokan, 8-10 gyerek.

De szerintem telefonálj oda és kérdezd meg.

2010. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan a játszóházról nincs tapasztalatom, de azt tudom, hogy ha elhozza a barátnőm a 13 hónapos kisfiát az én 9 hónaposomhoz nem igazán érzi jól magát. Minden játék neki kellene, ha nem kapja meg húzza a fiam haját, hisztizik. Szerintem később érdemes csak, mikor már jobban érti a dolgokat.
2010. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi hetente járunk egy éves kora óta. Nagyon szereti.
2010. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 9 hós kora óta járunk,olyan helyre,ahol már egész picik is mehetnek-vannak is nekik játékok.Az én lányom akkor még csak kúszott.Szóval ha van lehetőség,és olyan a hely,vidd!!!!
2010. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze!! Mi ma is voltunk, kislányom 11 hónapos. 1 éves kor alatt még ingyen is van. Van egy külön rész a kicsiknek, így nem zavarják egymást az esetlegesen vaduló nagyobbakkal. Menjetek bátran!
2010. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! akkor ezek szerint mégsem kérdeztem nagy butaságot :) Tök jó, hogy bíztattok hogy menjünk, még a héten meg is nézem milyen ! :)
2010. júl. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!