Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem úgy hogy teljese...

Csak én érzem úgy hogy teljesen tudatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen böngészem az oldalt, és válaszolok is, ha saját tapasztalatból tudok. De sok hozzászóló olyan precíz és kielégítő válaszokat ad, hogy csak nézek:) Kezdem azt hinni hogy én nem is értek a babámhoz! :)
2012. jan. 19. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet,hogy ők sem értenek,csak azt írják,amit összeolvastak.
2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak jobban meg tudják fogalmazni.
2012. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit én megtapasztalok a lányommal kapcsolatban (kemény 6 hónap) pl. altatás, hozzátáplálás ideje, kólika, stb. azt megosztom.


Sosem lehet tudni, hogy kinek kell esti altatáshoz praktika. pl. a lézer - show

2012. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy minél többet "körbejárok", olvasok egy témáról, annál jobban nem tudok róla semmit :)
2012. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
22:19 Ugyanígy vagyok én is :-))
2012. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:
100%

Hát én - elsőgyerekes anyukaként, minden új nekem- így ha találok valamit, akkor azt ellinkelem, és kijegyzetelek belőle pár sort. Emiatt szokott lenni anyagom, persze nem mindenhez, csak amit már megéltem.


Nevezetek lököttnek, de naplót vezetek, azóta amióta az egy hónapos babámra azt mondták,hogy baj lesz a súllyal... így azóta jegyzetelem mennyit, mikor, milyen időközönként eszik. Na ebből jött az első nagyobb keresgélés, az ideális súly, etetés megalkotásához.

Aztán kólikásak lettünk, így ismét kutatás, kérdezgetés, próbálkozás. Jelenleg még csak 2 hónaposak leszünk, de már egy fejezet meglehetne egy könyvhöz, de nem erre gyúrok. :)

2012. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csecsemő és gyermekszakápoló voltam, babysitterkedtem is, de így is csak arra válaszolok, amit biztosan tudok, illetve tapasztaltam.
2012. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, és egy fantasztikus anyukám, akitől nagyon sokat tanultam/tanulok, és rengeteget olvastam is, anno még nyomtatott könyveket is, és persze az interneten is. Minden tanácsot szívesen meghallgatok (más kérdés, hogy megfogadom-e :DDD), mindig voltak gyerekek a környezetemben -szóval elég sokminden ragadt rám anyaságom 15 éve alatt :)


Sokszor csak azért válaszolok, mert látom, hogy mekkora h*lyeségekkel tömik az adott tapasztalatlan kismama fejét, és szeretnék segíteni.


(most én szorulnék segítségre, de nem írok ki kérdést, hisz tudom: magamnak kell megoldani a lelki gondokat, amit a "szerető" nagyszülők okoznak...) -már csak leírni is jólesett :) Bocs az offért :)


Ja még valami: az első babámnál elsősorban az ösztöneimre hallgattam :) és persze Dr. Spockra, anyukámra, a védőnőre -kiválogattam a hasznosnak tűnő tanácsokat :)))

2012. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!