Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maximum mennyi időt szoktál...

Maximum mennyi időt szoktál várni arra, hogy a babád büfizzen, mielőtt letennéd büfi nélkül aludni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4-5 perc. Aztán az oldalára leteszem és sokszor hallom utána ,hogy magától büffent!
2012. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10- 15 perc, mert ha nem várom meg, akkor hatalmasakat bukik, vagy csak sír, mert nyomja a pociját. Plusz még etetés alatt is többször kell büfiztetni.
2012. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is feltettem u.ezt a kérdést anyukámnak. Ő erre azt mondta, hogy pont annyi időt, amíg nem büfög :-) . Simogatom a hátát, picit megütögetem, Ha nem segít, hasra fordítom, úgy simizem. De sokszor az is segít, ha csak leteszem, és újra felveszem. Ha végképp nem kell neki (ilyen ritkán van) hasra fordítva altatom.
2012. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Este 20 percet, de ilyenkor általában már alszik a vállamon.
2012. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Néha (gyakran) nem büfizik egyáltalán.

Ha annyit várnék amíg jön valami, akkor beérnénk a következő szopizást.


Az a baj,hoyg nem tudom előre, mikor lesz valami és mikor nem,így előfordul,hogy bukik néha egy kicsit mert a levegő fekve már egy kis tejet is kitol.

Olyankor lelkifurdalásom van.

2012. jan. 20. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Maxi a 10 perc volt. Nem törvényszerű, hogy mindig legyen büfi. Aztán ha már emelgeti szépen a fejecskéjét, meg forgolódni kezd, onnantól én már nem is nagyon csináltam, mert kimozgatta magától a büfit.
2012. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen, nem tarthatod egész nap.

Fiacskám 10 hónapos, 8 hónapos koráig bukott. Már 6 hónaposan sem maradt meg a kezemben 3 percnél tovább. Letettem hasra játszani, akkor vagy kijött a büfi, vagy jött még kis tejcsi, de nem tudtam mit tenni.

Kisebb korában ha letettem az ágyába 20 perc után, szinte rögtön fel is vettem, mert úgy kijött a büfi.

Utána meg, mikor megtanult felállni, úgyis felállt a kiságyban mindig, úgy meg kijött.

2012. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyakran leteszem büfiztetés nélkül, mert az elején amíg bírtam volt, hogy 2 óráig is ölemben volt. Majd jött a következő evés... És nekem hiába büfizik hatalmasokat 2-3-mat is egymás után, simán jön utána tej. De a gyereket annyira nem zavarja, hogy nem büfizett simán átalussza az éjszakát 3,5 hónaposan.
2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 5-10 percet szoktam tartogatni,de amint leteszem rá kb 10-max 20 percre már sír,felveszem büfizik,van hogy bukik is,aztán leteszem ismét.3 óránként szopizik,a 3 órában ezt kb 7x-8x eljátsszuk :)Volt hogy szopitól szopiig kézben volt,akkor max 2x ébredt büfizni..Éjjel 1x kel szopizni,olyankor nem szokott büfizni,max 10 percet tartom,viszont rá 1-2 órára felnyöszörög,felveszem büfizik és alszik tovább...8 hetes:)
2012. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én fél órát tartottam, ha jött a büfi ha nem, mert refluxos volt, és így meg is gyógyult tőle, eltartott fél éves koráig kb. Az elsősegély tanfolyamon mondták, hogy még akkor is büfiztessük, ha elaludt a cicin, úgy negyed órát, a legjobb mindig járkálva.

Mióta nagyobb, büfi után rögtön lerakom, de már 11 hónapos.

2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!