Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jo dolog a baba...

Szerintetek jo dolog a baba 6hos koratol hasznalhato, mikortol mar ul, uszogumihoz hasonlo, szines, es abban ul a baba, de nem esik hasra? Ajandekba vennem

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a parasztvakítás kategória :) Hadd üljön az a gyerek szabadon, hadd próbálgassa az ügyességét, nyúlkálhasson a játékokért stb. Mögé lehet tenni egy párnát, ha nagyon parázik az anyuka.

Egyébként a babák ülésből nem szoktak hasraesni, max. hanyatt.


Ez persze csak az én véleményem, lehet, hogy másnak nagyon jól bevált, de én egyik gyerekemnél sem használtam volna, mert a szabad mozgás híve vagyok :)

2012. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem semmi képpen se vedd meg.


Egy gyerek 8 hósan tud egyedül segítség nélkül felülni (7-hós kora elött szeirntem csak azok ülnek akiket ültetnek ilyen izékben).

Miért esne hasra vagy hátra egy ülni tudó baba?


ha a babának nincs segítve akkor kb 8 hós korára egyedül fel tud ülni, de ez nem egyik percröl a másikra történik, hetek, hónapok mire kitalálja hogyan és honnan neki a legegyszerübb. egyszerüen elöször csak kicsit oldalra ül és támasztja magát, majd ha elfárad vissza döl (innen ha elesik méga fejét sem veri be), majd egyre magasabbra nyomja magát. mire eléri az ülés szintet, már biztosan ül, nem esik el, vagy ha el is döl megtanulta tartani a fejét nem veri be.


ez talán még a bébikompnál is feleslegesebb.


annyi más jó dolog van, inkább mást találj ki.

2012. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt és az a tapasztalatom,hogy az mondja hogy sz@r aki még nem is látott ilyet!Galt babafészek egyébként és hatalmas találmány.Az én gyerekem imádta és biztonságban is tudhattam.Abban tanult meg ülni,mikor pedig meg már mászni is tudott,kimászott- bemászott...rengeteget játszott benne,vele.Nagyon jó ajándék!!!!!


[link]


erről beszélünk,ugye???

2012. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ajándékba vinnéd az más,saját gyereknek lehet vennék,de lehet akinek viszed,az az anyuka is annak a híve h nem teszi bele se ilyenbe se kompba vagy hasonloba a babáját.

Egyrészt hasznos ha pár pillanatra nem figyelsz oda,nem borul el a baba,viszont ebben ülve meg kell tanulnia kimászni,enélkül lehet könyebb lenne neki ülésböl elindulni mászva.

2012. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pontosan errol beszelek,igen,akitol vettem,hasznalt,azt mondta,nagyon szerette a gyereke...
2012. jan. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!