Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg olyan ekcemas baba...

Van meg olyan ekcemas baba akinek a fejbore is ekcemes?

Figyelt kérdés
Az én babamnak szinte a fejen jön ki legjobban, hol előjön hol elmúlik de akkor nagyon csúnya neki. Fajhat viszkedthet neki? Kenjük neki dokino által irt krémmel de nem tudja meg megmondani hogy faj e
2012. jan. 19. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ekcémás a gyerek, de úgy tudom a fejbőrön lévő ekcéma az amit köznyelven csak koszmónak hívnak. Nálunk vastagon olyan volt a feje, mostam kénes gyógyszertári samponnal, kentem olajjal, stb. De végül csak akkor múlt el, amikor a kiváltó okokat sikerült megszüntetni. Szerintem nyugodtan kend be neki, ha nem szteroidos a krém. Ha szteroidos, akkor inkább kérdezz rá a doktornőnél, mit ajánl.
2012. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is koszmóról van szó! De ezt csak egy bőrgyógyász tudná megmondani! Ha koszmó akkor a Babé sampont tudom ajánlani, mi a kisfiunknak ezt használjuk egész pici korától és soha nem volt gond a fejbőrével. :)
2012. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!