Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pasztonka orrszívó, mellszívór...

Pasztonka orrszívó, mellszívóról mi a véleményetek, az orrszívója érdekelne főként, hogy hatékony?

Figyelt kérdés

A porszívós orrszívónk sajnos az új porszívó miatt nem tudjuk használni, ezért kell más megoldást keresnem ami hatásos.

Segítsetek!


2012. jan. 20. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyabb bevetésen még nem volt a miénk, de amúgy nem olyan haj de nagy a szívóereje.
2012. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó sajnos az orrszívója. Csak keveset szív le és nem mélyről. Ennyit te is elérsz, ha csak megtörlöd az orrát. Az új porszívóval miért nem tudjátok használni az orrszívót?
2012. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Védi a motorját a leégéstől, és azonnal lekapcsol a motorja, mert ugye vákum keletkezik , amint a gégecsőbe tesszük, 1-2 másodperc és lekapcsol:( Mit vegyek? Ennyire nem jó?

Másfél hónap múlva szülök gondoltam jó lesz a mellszívó is, és az orrszívója is.

Neked ilyen van? És nem használ? Egy kézi pumpásnál többet ér azért?

2012. jan. 20. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

jaj én is ilyet vettem mielőtt megszültem mert egy barátnőm javasolta aki ellenezte a porszívósat!Hát a lehető legrosszabb döntés volt amit babacuccokból bevásároltam!Szinte semmi szvóereje nincs,jól írja az előttem szóló hogy azt te magad is kitudod neki törölni!Na két orrfolyás után vettem a patikában porszívósat és hát nem is tudom megfogalmazni a különbséget!Teljesen jól kiszívja a kisfiam orrát még a mélyéről is!nem akarok gusztustalan lenni de a csőbe látni hogy a sűrejét is kiszívja míg előtte a pesztonka csak a "vízesebb" elejét szívta ki!na szóval remélem érted!A mellszívójáról meg csak rosszakat hallottam!Nekem a mellszívóból volt Avent kézi meg Medela Swing elektromos is!Mindkettő nagyon jó volt!Ha nem ódzkodsz a használt dolgoktól akkor teszveszről,vateráról kedvező áron megtudod venni ezeket!Jól kisterilizálod és semmi baja!Azért nem érdemes több tízezreket beleáldozni mert lehet mellszívóra nem is lesz szükséged mert a legjobb mellszívó a baba!

Az orrszívóra meg visszatérve az is lehet hogy még úgy jobban járnátok hogy vennétek egy normál porszívót ami nem szabályoz le(ezt is lehet venni teszen olcsón)és ahhoz venni egy orrszívót!Hidd el ettől jobb,hatásosabb nincs!Bár itt anyukák még szokták javasolni a csaposat is amit csapra lehet szerelni de én ettől sem várnék nagy durranást!

Remélem tudtam segíteni!

2012. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!