Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a típusú Touragoo babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Van valakinek tapasztalata vele? Mennyire strapa bíró például, és hogy bírják a kerekei a rossz utakat? Tényleg olyan könnyű, mint a leírásban szerepel?

Minden érdekelne vele kapcsolatban, pozitív és negatív vélemények/tapasztalatok egyaránt.


2012. jan. 20. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi,én csak kép alapján tudok véleményt mondani.

De nekem nem tűnik valami strapabírónak,se a váz se a kerekei.

2012. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor mi babakocsit választottunk neten nézelődtünk mi is. Aztán kb. 12 boltban voltunk és megnéztem vagy 300 babakocsit. Az hogy hány kilo, még nem jelent semmit, ha nem lehet úgy megfogni.

Mi a következő szempontokat vettük figyelembe:

- legyen mózes kosara, mert október elején született a baba, és a hidegben jobban védett. Ha nem télen születik, akkor a mózes szerintem nem fontos, mert a gyermekem most 3 hónapos és már elég pinduri neki ha fel van öltöztetve, tehát lényegében nem használtuk ki a mózest.

- autósülés ha szükséges :)

- lehet kapni felfújható/tömörgumi kereket, de mivel mi lakótelepen lakunk és nem is tervezzük, hogy hegyi kirándulásra megyünk ezért nekünk bőven megfelelt a sima műagyag kerekű babakocsi.

- legyen jó nagy bevásárlókosara

- van akinek az is fontos, hogy átfordítható tolókarú legyen, de én ezt azért nem tartom fontosnak, mert amikor már ülni fog akkor hadd bámészkodjon csak. nagy szélben pedig nem fogom sétálni vinni.

Végül mi egy baby design sprint + babakocsit vettünk meg és egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon szeretjük, könnyű és kicsire össze lehet csukni lapra, így befér a kocsiba is.

2012. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet.
2012. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Várom a továbbiakat is, ha esetleg valakinek van/volt ilyen kocsija, és van vele tapasztalata, megköszönöm, ha ír :)!

Egyenlőre én is csak neten nézelődöm (később majd természetesen élőben is), ezért is örülnék, ha valaki, akinek személyes tapasztalata van ezzel a típussal, tudna reagálni.

Kép alapján valóban én sem látom olyan masszívnak a vázat, viszont lehet, hogy élőben egészen más, ezért is érdeklődtem itt.

Ami nagy előnye lenne, hogy könnyű a többi kocsihoz képest.

2012. jan. 21. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen kocsim van.

Februári babám lesz, tehát a mózes kosarat nem sokáig fogom használni, inkább a sport rész a baba hordozó, és nem utolsósorban az ára miatt választottam. Valamint könnyű is és nem mindegy mennyit kell felcipelni a 3. emeletre. Sima úton fogok vele közlekedni nem terepen. Egyelőre ennyit tudok mondani.

2012. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:

Sajnos, ha föld úton (vagy rossz minőségű úton) közlekednél vele, arra a pici kerék nem a legszerencsésebb...


A márka egyébként jó, nekünk a Neptun fajta van, és én imádom...

2012. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek mégegyszer a válaszokat. Akkor azt hiszem ez a kocsi nem lesz nyerő, mert ugyan nem földút van nálunk, de a járdák elég rossz minőségűek, úgyhogy valami nagyobb kerekűt kell keresnem.

Csak olyan kár, hogy azok általában 10 kg körül vagy fölött vannak :(.

2012. jan. 24. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát valamiből állnia kell a babakocsinak. Ha nagyobb a kerék nagyobb a súly. :( Mi a 4.en lakunk, hál istennek van lent pince ahol tárolhatom, de a mózest levinni a gyerekkel, az elég nagy kihívás, pláne császár után pár héttel. Szóval tényleg fontos, hogy hány kilo a babakocsi. Sajnos igen megszaladtak a babakocsi árak, a forint gyengesége miatt. Mi nyáron 64 ezer ft-ért vettük és most 84 ezerbe kerül :(
2012. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!