Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény erről az ülésről?

Vélemény erről az ülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, de ilyet csakis személyesen vegyetek !
2012. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is azt tanácsolom, hogy személyesen menjetek el, én is vittem a fiamat, amikor a 0-18 ülést vettük, 7 hónapos volt. Espirot néztem ki, és elkezdett benne ficánkolni, meg nyöszörgött, majd egy másikba beleültettem, és egyből vigyorászott, kényelmes volt neki. Gyerek függő, hogy neki mi a kényelmes. AMúgy jónak tűnik az ülés.
2012. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi pont ma vettünk neki ilyet. Beleültettük és nem volt semmi gond vele, nem sírt. Aztán bekötötte a csaj az autóba, hogy jó-e. Jó volt. Megvettük, és jól érzi bent a lányom
2012. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ennek a másik típusát ajánlom neked, aminek csúcsosabb a közepén a fejrésze.(szürke-fekete, vagy piros-fekete színű) Nekünk ehhez hasonló van, csak Pierre Cardin (PS288). A fiam imádja.
2012. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen személyesen vesszük majd meg, csak ezt néztük ki, gondoltam megkérdezem, a véleményeteket. :)
2012. jan. 21. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!