Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről az sutós...

Mit gondoltok erről az sutós baba ülésről? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 15. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Hmmm, én úgy vagyok ezzel, mint a motoros bukó sisakokkal... (motorozunk)

4 év után az anyag már elfárad, és nem véd 100%-osan.

Én 1000* meggondolnám, hogy valóban ennyit érne csak a gyerekem élete. Mi iso fix-es gyerekülés mellett döntöttünk, nekünk nagyon bevált. Imádja a nagy fiam, és most már a kicsi is. a kicsi is kb úgy 2 éves koráig tudja majd használni utána már nem nyújt 100% védelmet. Igaz, mi majd 100ezerért vettük 2 éve...

Ezt mindenki maga dönti el mennyit ér a gyereke. Bocs, de ez az én véleményem. Tudom, sokaknak nem tetszik...De ha mégis használt mellett döntesz inkább olyat keress, amit csak 1 gyerkőc koptatott...

2011. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az a baj h ha megtehetném én is 100ért vennék, de hát sajna nem egyformák az anyagi hátterek :( így csak egy használtra van pénzünk. az autónk régi fajta, nincs benne iso biztonsági kapocs vmi...ehhez férjem jobban ért. szoval vagy egy ilyen, v semmi...akkor már inkább ilyen.
2011. jan. 15. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Vedd meg,nekünk is ilyen van és jól szuperál,használtan vettük,semmi baja és imádjuk.


Ezek az ülések nem 4évre vannak tervezve,nyugi...

2011. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2011. jan. 15. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:

"Igaz, mi majd 100ezerért vettük 2 éve...

Ezt mindenki maga dönti el mennyit ér a gyereke"


Neked 100ezret? Holnap viszem a pénzt, hozom a gyereked. Micsoda egy bunkó vagy! Nagyzolsz a pénzeddel, aztán ilyen butaságot írsz, hogy ennyit ér a gyereked???!!! Jaj de felidegesítesz nagyzoló, ostoba bunkó!

2011. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elsö:

Szerintem ha egy auto akkorát csattan, akkor a gyereked teheted egy millios babaülésbe is!!!! Külömbség nincs. Es szerintem az ülésanyag ritkán fárad el, mert nem vékony, es nem tároljuk évtizedekig a tüzö napon. Butaság.. Ez az én véleményem.


En egész nyugodtan megvenném, de ha ujjszülöttnek lesz, nézzetek bele ujszülött betétet is.

2011. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
7 hós, kinőttük a hordozót, ezért kell "új"...
2011. jan. 15. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:

7 hósan már beleteheted ilyen ülésbe, de amíg nem tud egyedül felülni és stabilan megülni, addig csak háttal kötheted be.

Jók a 0-18kgs ülések is, de nem újszülött kortól.

Szóval, hajrá!!!

2011. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

és ha már tud majd ülni "normálisan" onnantól lehet menetiránynak megfelelően tenni?

köszönöm!

2011. jan. 15. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hos és még a kicsiben hordom, mert még nem ül stabilan. Igaz kilog belöle kicsit a lába, meg igy télen ,már kicsit szükös, de mi csak 15 perces utra ugrunk el, már hopsszu utra nem vinném benne mert kényelmetlen.tavaszra nekünk is lesz másik.
2011. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!