Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros pöttyök vannak 5 hónapos...

Piros pöttyök vannak 5 hónapos babám fenekén. Lehet a cseresznyétől, vagy gombás az új törlőkendőtől?

Figyelt kérdés
Kb 3 pötty, és kicsit fehéres a közepe. Olvastam, hogy lehet allergia. Egy nap kapott és kb. 50 grammot, és délutánra már pöttyös volt. Vagy gomba a kamillás, pampers törlő miatt, mert eddig nem ezt használtuk.
2012. jan. 21. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba nem lehet, allergia viszont igen, de lehet a cseresznyétől és a pampers törlőtől is egyébként. Kamillával (rendes gyógyszertári) kezeld neki, naponta 3-4 alkalommal finoman mosd át neki a kis popsiját, utána vékonyan kend be Bepanthennel, esetleg Sudocream-mel. Popsitörlőből meg szerintem sensitivet vegyél, egyébként teljesen fölösleges a márkás popsitörlő, a nem márkás sensitivek is ugyanolyan jók!!!
2012. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A combhajlata is piros, ezért csak sudocremet használok már. A kamillás pampers pedig olcsóbb volt, mint a noname törlő, ezért megvettem:( Megpróbálkozom, köszi a választ.
2012. jan. 21. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányaim fenekén néha akkor volt pötty, amikor elindultak/jöttek a fogai. Nem fogzik?

Ha allergiás lenne akkor a mellkasán és máshol is lenne pötty -ha jól tudom-.

Gombának sem mondanám, de lehet érzékenyen reagált az új popsitörlőre a bőre (hiába kamillás).

2012. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy sokáig volt rajta a pelus. A kamilla valóban segít, és addig hanyagold a törlőkendőt, meg próbáld mindig sokáig levegőztetni pelus cserénél. Ha áttörölted kamillás vattával akkor várd meg míg megszárad magától. A combhajlata a szoros pelenkától is lehet.
2012. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha holnapra nem múlik, mutasd meg dokinak.
2012. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!