Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának, hogy...

11 hónapos babának, hogy készítsem el a zellerfőzeléket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 12:44
 1/4 timike26 ***** válasza:
szerintem kicsit nehèz ètel egy 11 honaposnak....de ha nagyon akarod :sok krumpli..kevès zeller.... a szokàsos fozelèk...
2012. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A zeller elég domináns ízű... Szerintem is csak egy kicsit kéne a főzelékbe rakni. Úgy is érezni fog rajta. Ha én egy icipicit rakok bármibe, kislányom nem eszi meg, utálja az ízét. Pedig tényleg csak lehelletnyi, próbálnám hozzá szokatni, de mindig felfedezi benne annyira karakteres ízű.
2012. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Zellerfőzeléket soha nem csináltam,de krémlevest igen,én azt csinálnék,és burgonyával,vagy sinlackal sűríteném be.
2012. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek..elkészült és falatkát raktam bele a többi burgonya volt.Ízlett neki.Eddig nem készítettem,ez volt az első amikor zellert evett.
2012. jan. 22. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!