Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszitsem a vajon...

Hogyan keszitsem a vajon parolt zoldseget babamnak? Irnatok receptet!

Figyelt kérdés
Ha szeretnek karfiolt es brokkolit is tenni bele, akkor ezeket elobb tegyem oda parolni, mint mondjuk a repat?
2011. dec. 15. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a répa föl meg a leglasabban, habár kérdés mekkora gyereknek.


én 1 éves kora alatt csak simán fött zöldséget adtam neki, 1 éves kora után miután leöntöm a vizet róla kis vajat teszek hozzá és hagyom pár percet a tüzön.


nálunk a kedvenc a répa, krumpli, cukkini. a répának kell félóra minimum a krumplinak 20 perc, a cukkininek meg 10 perc böven elég. minél nagyobb a gyerek és minél jobban tud rágni annál kevesebb idejig zözd hogy több vitamin maradjon benne.


én karfiolt és brokkolit másképp készítem, így azt nem pároltként adom, de az is mehet neki bele. akár borsó is.

2011. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14hos a babam. Koszi szepen.Akkor elotte meg kell fozni a zoldsegeket es utanna vajon kicsit megkavarni ha jol ertettem.
2011. dec. 15. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
goz folott szuroben lefedve parold akkor az osszes vitamin benne marad. karfiolt en a 2 evesemnek se adok. brokkolit igen. ami meg elony a gozben fozesnel hogy egyutt fozheted az egeszet,nem kell idot nezni.ha a repa kesz,akkor kesz az egesz. a gozolo level felontom kicsit es mehet a turmixolas es kesz. meg hust is egyutt parolok hozza a zoldsegekkel.akar sajtot is keverhetsz bele.a vegen pici oliva olaj vagy vaj es kesz a finom vitamindus pure.
2011. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. zoldbab,borso,zeller,soska ,krumpli,sutotok,cukkini,zoldpaprika,paradicsom ,soska,zoldsegzold,brokkoli,repa,paszternak es minden ami zoldsegfele mehet egyutt. az izek valtoztatasat a zoldsegek aranyanak valtoztatasaval erheted el. halat hetente 2szer,3szor adok neki minimum.
2011. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.


jó ötlet, gözfölött, de ha pl csinálsz még a lével valamit akkor azt megtarthatod zöldség alaplének.


de van pár vitamin mint a cvitamin ami hö hatására tünik el.

2011. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!