Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születése óta hámlik a babám...

Születése óta hámlik a babám bőre, ez normális folyamat vagy valami baja van (már a kórházban is hámlott, de azt hittem a J&J fürdetőtől-alányom sem bírta)?

Figyelt kérdés

Elsősorban a hajlatokban, bokánál, csuklónál, enyhén a térd alatt, de ma már a kis pocakja is meg a mellkasa is.


Mióta itthon vagyunk (egy hete) gyógyszertári fürdetőkrémet használunk, és naponta 1-2 alkalommal olajoztam a hajlatokat ahogy a doki mondta.


De még mindig hámlik.


2012. jan. 22. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen idös ababaó? Mert ha még pici akkor ggyzsertári fürdetö kell nem J&J fürdető
2012. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
El fog múlni, ne aggódj, még 1 hét és szép lesz a bőre, nálunk is így volt, én is csak a gyógyszertári fürdetőt és testápolót használtam.
2012. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
normális, 9 hónapig ázott a kis bőre.
2012. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
pár hétig elöfordul hogy hámlik de ha pár hetes akkor nem szabad olyan fürdetöt használni
2012. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kerria ***** válasza:

Nyugi, nálam is ez volt... kb 4 hetes koráig tartott, de folyamatosan csökkent, a lábán tartott a legtovább. Én gyógyszertári fürdetőt és babaolajat használtam (nemcsak a hajlatokra), hogy ezek segítettek-e avagy szimplán elhagyta a méhen belüli bőrét, azt nem tudom, de most mindenki csodálja, hogy milyen szép a bőre.


7 hetes kislány Anyukája

2012. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedden jön a védőnő,majd őt is megkérdezem.


Kedves Mandraina! Mondd, te elolvasod egyáltalán amit írok??? A kérdésben is írtam,hogy a kórházban használtak a csecsemősok J&J fürdetőt, a kérdés alatt a magyarázatban pedig írom,hogy mi itthon már gyógyszertárit használunk, eszembe sem jutott mást rákenni.


Egyébként 1,5 hetes a babám

2012. jan. 22. 15:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsika
2012. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ezek szerint létezik gyógyszertári testápoló is babáknak?

Én csak a fürdetőt meg a popsikrémet ismerem.


Vagy az olajjal akkor ezek szerint átkenhetem az egész testét?

2012. jan. 22. 15:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Nekem a védőnő azt mondta, h a gyógyszertári fürdetőt használjam testápolóként is, ott, ahol hámlik. Pár hét alatt teljesen elmúlt.


(Nekem is az jött le, h tuti nem olvasta el a kérdést...)

2012. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, magától el fog múlni 3-4 hetes korára. A legtöbb babának hámlik a bőre.
2012. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!