Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. Annyira...

9 hetes terhes vagyok. Annyira fájnak a melleim, hogy már nem birom, éjszaka arra ébredek. De nöni nem nöttek, abszolut semmit. Ez hogy lehet? Normális ez a folyamat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, változik a szervezeted. Fog még rengeteg dolog fájni, majd hozzászoksz. (mivel más megoldás nincs)
2009. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyanez volt velem is a 12.hétig.Dehogynem nőnek!Csak még nem látod.:)

Csomókat nem érzel bennük?Nekem voltak,ahogy nőttek úgy tűntek el a csomók és a fájdalom is.

Minden jót!


23hetes pocakos

2009. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nagyon fájtak a melleim az elején. Ne aggódj, még pár hét és elmúlik. Vigasztaljon, hogy nekem csak ennyi panaszom volt egész terhességem alatt, lehet, hogy Te is így leszel majd!


Jó egészséget, és boldog babavárást!

2009. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem már a nem várt előtt annyira fájtak, hogy néha sírni tudtam volna. most már sokkal kellemesebben fáj :) el fog múlni majd.


11hkm

2009. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájtak a melleim. Éjszaka olyannyira fájt, hogy amikor elfordultam az ágyban, a csillagokat láttam. Ha hozzáértem, akkor is. Kb. a 14. hét körül nekem elmúlt.

Aztán később olvastam valahol, hogy ha éjszaka is ennyire fájnak a cicik, érdemes éjjelre viselni kényelmes, pamut, merevítő nélküli melltartót.

2009. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!