Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos ágyat gyerekágyra, és milyenre?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves múlt, most akarunk venni neki gyerekágyat, viszont egy picit félek tőle, mert nagyon forgolódik álmában, hol itt, hol ott van a feje. Még mindig velünk alszik, mert 1-2x kel éjjelente inni, és elég messze van a szobája. Az ágyat is a hálóba tennénk neki egyenlőre.
2012. jan. 22. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éves korában cseréltük le, de őt elkezdte nagyon zavarni, hogy nincs szabad kijárása. Ha ez nála még nem gond, akkor még fölösleges, mert akkor még inkább zavarhatja is a nagyobb ágy, nem érzi magát olyan biztonságban. Leesésgátló szinte mindegyik gyerekágyhoz van.
2012. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 évesen cseréltük le, de 2 éves korától kivettünk 3 rácsot, és egyedül kijöhetett az ágyból amikor akart.
2012. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi most cseréltük le neki,másfél éves a fiúnk.Ez ilyen "minifranciaágy",mivel a fiam nem fér el a normál méretű ágyba :) mindig beakadt valamelyik testrésze,meg vándorol állandóan álmában,és végre rátaláltunk erre az ágyra.Nagyon szereti!


[link]

2012. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megkérdezhetem, hogy találtál rá erre a szuper ágyra?? Mert én még nem láttam ilyet, de nagyon tetszik, lehet, hogy emellett döntenék :)
2012. jan. 24. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenül bukkantam rá,már 1éve keresgéltem hasonlót,de sehol nem láttam...aztán egyszercsak mégis :) Leirom a weboldaluk cimét,rengeteg féle van,és gyönyörűek!


www.langabutor.com

2012. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!