Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még önállóan felülni nem tudó...

Még önállóan felülni nem tudó babának ez az ülés megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
Az autós hordozóból már igencsak lelóg a lába (7 hónapos), pedig elég nagy és mély a hordozónk. Van valakinek gyakorlati tapasztalata, véleménye ezzel az üléssel kapcsolatban? [link]

2012. jan. 22. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 0-18 kg-ig van gyerekülésünk,de amíg nem tudott ülni nem tettem bele.A dokink is azt mondta,hogy csak olyanba szabad beletenni ami legalább addig dönthető,mint a hordozó.
2012. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hordozóból már túlságosan kilóg a lába. Ez meg dönthető. Csak milyen lehet, biztonságos-e?
2012. jan. 22. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem ül egyedül, stabilan a gyermek, ilyen ülés nem jó neki. Nincs benne szűkítő, nem dönthető.

Én nem vennék ilyet az biztos.

Ilyen árkategóriában vannak már jó és neki való ülések is.

[link]

[link]

[link]


Ilyesmiket nézegessetek szerintem.

2012. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk a picinknek, igaz még csak 5 hónapos volt, de muszáj volt, mert lelógott a lába a hordozóból. Ez dönthető annyira mint a hordozó, 2 irányból beköthető, van benne ülésszűkitő, stb...

[link]

2012. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem baj, ha kilóg a lába! a feje nem lóghat túl. szóval ha csak a lába a "gond" akkor várjatok még kicsit.

ilyen ülésbe nem ültetheted, több okból sem.

egyrészt mert még nem ül stabilan (fel sem ült ugye), másrészt menetiránynak háttal kötheted csak be, tehát csak 0-gyerekülésbe.

a 9-az 9kilótól, olyan 9-10 hónapos kortól, de sok gyereküléshez oda van írva, hogy 1 éves kortól használható

2012. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23:24-es vagyok.

A picink már 9,7 kg volt, amikor vettünk, a hordozóba már teljesen bele sem tudtuk tenni, mivel már akkora volt 74 cm akkor. Nekünk nagy babánk van. Azért vettünk neki több fokozatban dönthetőset, és 2 irányból beköthetőt, igy még úgy ül benne, mintha a hordozóban lenne.

2012. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!