Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » STM (storchenmühle) Explorer...

STM (storchenmühle) Explorer autósülésről mi a véleményetek? Kinek van, milyen tapasztalataitok vannak? Biztonságos ülés? 15kgs,100cm fiúnak megfelelő? Mikortól lehet a kocsi saját övével kötni a gyerekeket? Elvileg ez német tesztgyőztes márka.

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 28. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez volt az egyik "kedvencem", amikor a neten elkezdtem keresgélni autósülést.

Szar az anyaga, a gyerek meg véletlenül sem lát ki belőle.

Lehet, hogy tesztgyőztes, de szörnyű.

Ezt választottam: [link]

1 éve használjuk, elégedett vagyok vele.

Szerintem jó lesz a fiadnak, a lányom nem volt 100 cm, amikor megvettük neki.

Ha lehet, akkor próbáljátok bele a gyereket!

2011. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt sokáig tudja használni a gyerek, tágas, kényelmes. Römert nem ajánlom, nagyon szűk. Magassága állítható mindnek ebben a kategóriában, de próbáld bele a gyereket overálban, és még úgy is szélesebb legyen, mert 2 év múlva is el kell benne férnie!!! Ezzel a márkával nagyon megvagyok elégedve! Huzat anyaga, kialakítása szuper.

Az első válaszolóé azért nem tetszett mikor keresgéltem, mert nem védi a gyerek oldalát törzsét, csak a vàllat fejet. Divatos, de nekem a fő szempont a teljes védelem.

2011. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gomzoli ***** válasza:

Ha az ár nem számít (merthogy egypár évig használva lesz), akkor válassza a Storchenmühle Starlight-ot. Nem olcsó kategóriás, mint amit ön kinézett, annál majdnem 3-szoros az ára, de nagyon jó! 9-36 kg-ig használható. Mindkét gyerekemnek ilyet vettem, vígan kibírnak 10-12 órás utakat is benne, a fiamé immár 4. éve, a lányomé 2. éve van használatban, és mégis szalonképesen néznek ki, nem feslenek vagy kopnak, láthatóan jó minőségű anyagokból készültek, szépek is, és kényelmesek.

15 kilós gyereket már lehetne elvileg a kocsi saját övével bekötni (gyereküléssel együtt), de én nem teszem. Az én fiam kicsit már nagyobb, 110centi, ~21 kilo, de inkább akkor is a gyerekülés saját bizt.övével kötöm be. És a gyerekülés maga van az autó bizt. övével rögzítve. Így azért stabilabb.

2012. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!