Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki neomagn...

Van köztetek olyan aki neomagnollal fertőtlenít?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? és mit?
2012. jan. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg én kórházban voltam és szültem,addig férjem és unokatesója azzal fertőtlenítették le a kiságyat meg a pelenkázót.Később én használtam néha a kiskád kifertőtlenítéséhez,és időnként a csörgőket,rágókákat átmostam vele.
2012. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy azért csináltuk ezzel,mert az említett unokatestvér(lány) nővér és a kórházban ők ezzel fertőtlenítenek.
2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,az összes műanyag játékot. Ha gyümölcsöt lehet vele, ezzel sem lehet gond,nem is lett.
2012. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babu1979 válasza:
Igen. Nincs szaga mint a chicco-nak. És a víz fertőtlenítésére is alkalmas.... szóval ha lenyalja a baba akkor se lesz semmi baja. Csak akkor használom ha nem főzhető ki a dolog amit fertőtleníteni szeretnék. Ha ki kell főzni fél órát hagyom fedő alatt főni és a vízbe teszek citromlevet. (A citromlé megakadályozza hogy a cumi kifehéredjen)
2012. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!