Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet takarítani a baba...

Mivel lehet takarítani a baba fürdőkádját és a pelenkázólapot, ami nem tömény hipó, de azért fertőtlenít is?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Domestos vagy ecetes víz,bár az szörnyen büdi. remélem segítettem.
2008. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nyugodtan használhatsz pl toalett kacsát, amit a wc fertőtlenítésre kell, de én brefet is szoktam, az tiszta baciölő és nem büdi...utána jól mosd le vízzel és töröld szárazra.
2008. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Flóraszept.És a textilpelust is ezzel mosd,utána többször öblítsd ki!
2008. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Domestosos türlőkendő. Szerintem a legpraktikusabb az ilyenek tisztántartására.
2008. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Mármint törlőkendő.
2008. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem mertem még ilyen szereket használni. Nagyon forró vizes zuhannyal mosom ki ezeket a fürdőkádba.
2008. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Bababoltokban lehet kapni fertőtlenítőszert!Azzal kell tisztán tartani míg pici a baba.cumisüvegekre és rágókákra,játékaira van direkt kitalálva!nagyon jó.egészségre ártalmatlan,de a bacikat elpusztítja!a nevét sajna nem tudom de érdeklődj utánna.Ha jól emlékszem CHICCO márka.fehér és kék a kupakja!
2008. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%

Már jó ideje hallani róla, hogy nem biztos, hogy jó dolog az, hogy agyonfertőtlenítjük a környezetünket, még a csecsemők miatt sem. A gyereknek szükséges, hogy kicsi kora óta szokjon hozzá a különféle bacikhoz, különben később sokkal inkább megkapnak mindenféle fertőzést, allergiát. Ha belegondolsz, hogy a környezetedben mennyi a beteges, allergiás gyerek, akiknél pedig nagyon vigyáznak a tisztaságra, talán nem is nehéz ezt elhinni.

Úgyhogy én nem is javasolnék semmi extra fertőtlenítőszert, ha rendszeresen, használat után le vannak törölve tiszta vízzel, vagy a megszokott tisztítószerrel a használati tárgyak, akkor semmi szükség plusz fertőtlenítésre.

2008. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

OFF, de nagyon meggondolandó a mindentfertőtlenítés, mint az előttem szóló is mondta. Gondolj bele, durván maró vegyszerek maradékaival érintkezik-e a kis bőre, vagy minimális "piszokkal".

Vagy pl. a kezét is a szájába veszi, mégse fertőtlenítjük le a praclit.

Szóval inkább csak ésszerű tisztaság, és ecetes víz, ha nagyon akarsz valamit.

2008. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A grapefruitmag kivonat vírus és baktériumölő, amit általában belsőleg használunk. Akár ezzel is áttörölheted a kádat, ha már nagyon akarod fertőtleníteni, és ez nem vegyszer.
2008. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!