Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon kevesebb lett a tej és...

Vajon kevesebb lett a tej és azért kéri újra mindkét cicit egy étkezéskor, vagy pedig a tej ugyan annyi csak a babám igénye több (2 hetes)?

Figyelt kérdés
Mérlegünk nincsen, tegnap óta újra "kétcicis".
2012. jan. 23. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hetesen még be sem állhattak a szokások. Add neki mindkettőt ha úgy kéri, azzal rosszat nem csinálsz. Egyébként ahogy nő úgy nő az igénye is, majd a melled is alkalmazkodni fog ehhez.
2012. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak lusta kicsívni a hátsó tejet. Pedig az lenne a jobb, laktatóbb számára.
2012. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*kiszívni

Bocsi, elírtam.

2012. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jól szopizik, erősen szív.

Kíváncsiságból megpróbáltam lefejni ami maradt evés után,de üresek voltak a melleim...

2012. jan. 23. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm. Az nem jó.

Iszol vmilyen tejszaporítót? Vagy homeos bogyót szedsz?

2012. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Filó Judit válasza:
én sajnos ugyanígy jártam,szivattam a cicimet szoptatás után és semmi.a fiam három napot és éjszakát üvöltött egybe(volt 2 hetes),mint kiderült éhes volt.először csak pótlásnak kapott tápszert,aztán tápszeresek is letttünk.szerintem te is próbáld követni mennyit eszik,vagy tud kiszívni,hogy elkerülj néhány kellemetlen napot:)
2012. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Laktoherbet ittam,de megfájdult tőle a babám hasa, és körülbelül akkortól vanak szopi-gondok, amióta iszom.


Őszintén mondom,már azon is elgondolkodtam,hogy éppen a Laktoherbtől lett keveseb esetleg a tej.

2012. jan. 24. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A tejserkentő teáktól az én kislányomnak is fájt a hasa.

Esetleg próbáld meg a Karamalz maláta italt, vagy az alkoholmentes sört. Nálam ezek beváltak. De más is jelzett már itt vissza, hogy a Karamalznak meglett a hatása.

Corában, Tescoban, és dm-ben is kapható.

2012. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!