Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig vasaltátok/vasaljátok...

Meddig vasaltátok/vasaljátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
A gyerkőc hány éves koráig vasaljátok a ruháikat? Mindent vasaltok,amit csak vasalni lehet vagy csak amivel közvetlen érintkezik a bőre?
2012. jan. 23. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1 éves koráig mindent vasaltam neki, amit csak lehet. Már 2 éves, próbálom úgy teregetni és behajtogatni a ruháit, hogy ne legyenek meggyűrődve.

Szóval csak akkor vasalom ki a ruhát (amit lehet vasalni), pl. ha vendégségbe megyünk. A miénket is csak akkor vasalom.

2012. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én eleve vasalok mindent, így ez nem okoz gondot.
2012. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kislányom 22hónapos de én mindig kivasalom neki a ruháit,mindent.A sajátjainkat is vasalom az övét meg főleg.
2012. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=meddig+vasal..


Miért nem használják az emberek a keresőt?

2012. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Soha nem vasaltam ki egy ruháját sem, azt sem amibe hazahoztam a kórházból.9 hónapos a kislányom.
2012. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
mindent vasalok engem anyám így tanított és nem csinálnám másképp egy baba ne legyen gyűrött ruhába pfff
2012. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tiszta pamut fogalma :DDD.
2012. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Imádok vasalni,így ami vasalható azt vasalom,a gyerekememt ha egyszer vasalaltlan ruhába kéne felöltöztessem szerintem sikitófrászt kapnék:))Az ágynemüt is kivasalom,pedig azt nagyon hamar összegyürjük ;)

De nem szoktam elitélni senkit azért mert nincs jóban a vasalójával.

2012. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semeddig.

Gondoltam, ha érzékeny lesz a gyerekeim bőre, ráérek ezzel. De nem volt érzékeny.

Hozzá teszem, utálok vasalni... :o)

2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy a ruháink nem gyűröttek. A megfelelő mosási és teregetési technikával ez minimálisra csökkenthető!

9-es

2012. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!