Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám Júniusban fog születni,...

Babám Júniusban fog születni, milyen babaruhákat vegyek és mennyit?

Figyelt kérdés
Hosszú ujjú body fog kelleni azért? Vagy csak rövidújjúkat vegyek? Rövid nadrágokat vagy hosszú rugdalódzót?
2012. jan. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom júliusi, a fiam szeptemberi, mindkettő kánikulában született. Nyilván attól függ, milyen az időjárás. Bodyból vegyél többfélét, és jó sokat, hosszú-rövid ujjúak, ujjatlanok, vékony rugdalózók. Kis pólók, vékony nadrágok (én a talpas nacikat szeretem). Kardigán (én nem szeretek picire pulcsit húzni), sapkákból vákony. De néhány melegebb cucc se árt, az se baj, ha picit nagy rá, mert később jól jön majd felhajtod az ujját. Naptej nem kell még, mert csak árnyékban fog levegőzni gondolom, viszont szúnyogháló nagyon fontos a kocsira, főleg a darazsak miatt.
2012. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alaszka ***** válasza:
Kell hosszúujjú is, abból kiindulva hogy manapság a nyári időjárás is kiszámíthatatlan, meg az sem mindegy hány fok van bent a lakásban. Én olyan 25 fok alatt mér hosszúujjút adtam rá, ha kiviszed, és nagyon meleg van, akkor persze rövidujjú is elég. Én rövidből többet vennék, de legyen 1-2 kis vékony kardigán is. Nadrágból szerintem rövid nem kell, hiszen, ha meleg van, úgyis body-ban lesz, ha hűvös, akkor meg kevés a rövid, inkább vékony pamut anyagból legyen hosszú nadrág, vagy rugi. A plüss cuccokat inkább majd már ősztől fogod ráadni. Enyém is júniusi baba, és most olyan forró nyár volt, hogy szinte mindig egy szál bodyban, vagy napozóban volt, Tényleg a napozót kihagytam, az nagyon praktikus.
2012. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
2. vagyok, szerintem 56-osból nem kell sok, az enyémre 1 hétig volt ez a méret jó. Inkább 62-esből legyen sok, szerintem legalább 8-10 rövid, 8-10 hosszúujjú body, 4-5 vékony rugi, 1-2 napozó, 2 kardi, 2 sapi, zokni 3-4 pár. Ezek mindenképp. Enyémet volt hogy napjában 5x kellett öltöztetni, szóval legyen váltás.
2012. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém júliusi, hetekig kánikula volt, de amikor született, 15 fok. Nem csak hogy hosszú ujjú body, de még vastag pulcsi is kellett. Készülj azért vastagabb rucikkal is. Naci, pulcsi,esetleg kabátka,zokni,sapi rugi,napozó és sok-sok body, főleg rövid ujjú és ujjatlan, de legyen pár hosszúujjú is.
2012. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!