Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kézi vagy az elektromos...

Kézi vagy az elektromos mellszívót vegyem meg (Avent márka)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
KÉZI!! :) Nekem az van és szeretem nagyon.
2012. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elektromosom Medela volt, én azt jobban szerettem. alig használt Aventes kézim pedig most került eladósorba mindenféle hasznos ajándékkal. ha érdekel esetleg, írj privit
2012. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:
Én a kézivel (AVENT) nem tudtam fejni :(, bár lehet én vagyok hozzá béna, nekem is az elektromos MEDELA jött be ezen a téren. Bár a hangja szörnyű, a babám imádott erre elaludni.
2012. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Avent IQ elektromos volt, ez szétszedhető kézire is. Nekem nem sikerült sem az elektromossal sem a kézivel 50 gr-nál többet fejnem. Azt nem tudom, hogy más márkával ment e volna, nem próbáltam, inkább feladtam:(
2012. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elektromos csak akkor jó, ha sok a tejcsi, egyébként csak fáj a fejés vele. Legalább is nálam ez volt. Nekem a sima kézi fejés vált be.
2012. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van amit elektromosnak és kézinek is lehet használni, attól függően hogy szereled össze. Nekem az elektromos funkció jött be jobban!
2012. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elektromosat nem ismerem, nekem kézi van, de az bevált nagyon. Pedig én próbáltam ezen kívül még a chicco pumpásat és a medela elektromosat is. Mindkettő megadta magát :), szóval az aventos kézi nekem bevált.
2012. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!