Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Velemenyeket szeretnek kerni...

Velemenyeket szeretnek kerni az Avent mellszivorol ami elektromos es kezi is egyben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 14:48
 1/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Csak a kéziről tudok véleményt mondani szerintem nagyon jó.én szerettem .
2012. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!!!
2012. jan. 9. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött. Érdekes módon a nagyobbik lányomnál csak az elektromos részét használtam, a kisebbikkel meg csak a kézit. Mindkettő nagyon jól működött, pedig ráadásul használtan vettem a Vaterán 4 éve.
2012. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kevés tejem volt, így a két óránkénti szoptatást választottam és a kézi Avent mellszívóval alig tudtam néhány csepp tejet kicsikarni. Nagy küzdés árán végül sikerült 1,5 évig szoptatni.

Az Avent kézi mellszívó szerintem annak jó, akinek sok teje van. De serkentésre nem ajánlom. Több kismama társamtól azt hallottam, hogy a Medela mini electric nagyon jó elektromos mellszívó, volt akinek több teje lett és árban még elfogadható a többi elektromos mellszívóhoz képest.

2012. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem elektromos volt amit tudtam kéziként is használni 6 hónapig tudtam szoptatni nekem nagy szolgálatot tett , mikor mellgyulladásom volt akkor is.. nekem épp most van eladósorba ...mert már elválasztotta a fiam magát (mensi miatt)
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon jó kis szerkentyű! Én az elektromos részét használtam, gyors, és egyszerű beüzemelni. 7 hónapig fejtem és fagyasztottam le a tejet. Megéri az árát, elemmel is használható, nemcsak hálózatról. Könnyű elmosni, sterilizálni is. Szopik után fejtem le a maradékot, simán megvolt a 2-2,5 dl fél óra alatt, szóval szuper gyors, és ha sok a tejed, nem fájdul meg a kezed. Bátran ajánlom!
2012. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!