Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz és érzékeny (fehér)...

Száraz és érzékeny (fehér) bőrű babátoknak milyen fürdetőt, testápolót vagy olajat használtok?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak nagyon száraz a bőre és amiket veszek neki babaolajakat (Johnsons, Nivea), azoktól kipattog a háta, mintha allergiás lenne rá. Hallottam hogy vannak gyógyszertári krémek is. Azokat úgy keverik össze? És többfajta van?
2012. jan. 23. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neogranormon termékcsaládot használjuk mi. Nagyon jó!
2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérj a gyerekorvostól gyógyszertári mosdókenőcsöt, azzal fürdesd illetve kend a bőrét, szárazon test ápolóként is funkcionál. Továbbá paraffin olajat tegyél a fürdő vízbe, kend át a kis bőrét ezzel is. Van 1000 féle bolti készítmény,ami nagyon jó, de ezek a legolcsóbbak.
2012. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan! Gyerekorvos által felírt mosdókenőcs. Nem olyan komfortos vele a fürdetés, mint egy fürdetővel, mert nehezen oldódik, de ez alegjobb, amit tehetsz neki. Én úgy használom, hogy a vizesa tenyeremen szétdörzsölöm, és úgy mosom le vele a gyerkőcöt.
2012. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok: feloldhatod egy pohár forró vízben is és azt bele a vízbe, én a kád alján szoktam elkenni.
2012. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
gyerekdoki által felírt gyógyszertárit, most múlt el az ekcémája, ami a DM saját márkásától jött ki, de volt már gondunk a Johnsonssal is, szóval vissza az alapokhoz:-S
2012. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk, de mi születése óta. A gyógyszertári fürdetőket sem bírta bármit is írt ki a gyerekorvos. Aztán 1 hónapos kora körül a Babé termékeit ajánlotta és hiába hipoallergén még ezen belül is van érzékeny bőrűeknek fajta. Azóta néz ki normálisan a gyerek és ő sem szenved. Külön kell koszmó elleni sampon amit hajlatokra is kell rakni (rá van írva). egy fürdetőgél külön érzékenybőrűeknek. egy testápoló és egy arcápoló és ezek is érzékenybőrűeknek való. Ehez még van egy popsikrém is mert én mások ajánlására elkezdtem a neogranormonnal kenni mikor már szép lett a bőre...bár ne tettem volna. Teljesen kiszárította. kellett néhány hét mire teljesen rendbejött a Babéra váltva, de már az első 1-2 alkalommal feltűnően nagy különbség volt látható.
2012. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A Babenak van olajos furdetoje nagyon szataz borre. Ezt hasznaljuk es bevalt, pedig nagyon allergias mindenre a fiam.
2012. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Filó Judit válasza:
A gyerekorvos tud kiírni hidrophiles fürdetőt,valamint testápolót.Nekünk az vált be.Pici babáknál nem is árt ezt használni,hogy el legyenek kerülve a későbbi bőrbetegségek,pl:ekcéma
2012. jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a foreveres Avocado szappant, még ekcémásoknak is ajánlják, tényleg csúcs, olyan puha lesz a baba bőre, amiről nem is álmodtál és elfelejtheted a szárazságot. Popsikrém helyett pedig a szintén foreveres Propolis krémet használd, mehet bárhová a bőrére, ha kipattogást észlelsz, órák alatt teljesen rendbeteszi. Ráadásul mindkét termék teljesen természetes, egyáltalán nem allergizálnak, csúcsminőség, mi nulla napos koruktól használjuk és a gyerekorvos is többször megjegyezte már, milyen gyönyörű a bőrük.
2012. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eucerinnel fürdetem. Mindkét fiam ekcémás, mind a kettőnél bejött.
2012. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!