Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent vagy a Mam márkát...

Avent vagy a Mam márkát ajánljátok (cumisüveg, cumi, mellszívó)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Cumisüveg és cumi csakis MAM!
2012. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt. :-) Nagyon szépen köszönöm!
2012. jan. 23. 22:24
 3/16 A kérdező kommentje:
Mellszívóból is jó a Mam?
2012. jan. 23. 22:26
 4/16 Kerria ***** válasza:

A kézi Aventos mellszívót én nem tudtam használni, helyette elektromos medelát használtam, az nagyon jó...szerintem.


Én AVENT "edényeket" használok. Cumisüveg szerintem nem rossz, de hasfájós baba lévén Anti-colic-osat vett a férjem, és neki a Tommee Tippy volt a szimpatikus. Ez utóbbinak jóval kisebb a luknyílása, így tényleg szívnia kell a babának.


Cumiban szerintem a MAM és a NUK viszik a pálmát! :)

2012. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem avent kézi volt, az nagyonnagyon jó!!Tárolói is.


Cumisüvege ha nem rendesen törli valaki szárazra, van hogy folyat. :-(

2012. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Cumisüveg csakis MAM!!!

A cumi nálunk mindegy, mindkét márkát elfogadja.

Mellszívóm Mam volt, de nekem nem vált be. A nyomókarral volt valami bibi, nem ugrott vissza magától, így duplán fárasztó volt...

Az Aventet nem ismerem. Ha mellszívót akarsz, akkor nézd meg a Medelát, nagyon sokan dicsérik!

2012. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Avent kézi helyett medela elektromos vált be, cumi mindegy neki, cumisüveg csakis a MAM.
2012. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Húú csajok, nagyon aranyosak vagytok! Szétnéztem és a következőket találtam: Medela elektromos mellszívó Mini Electric és Medela elektromos mellszívó Swing. Melyiket a kettő közül? Mondjuk az utóbbi nagyon drága, ezért reménykedek hogy a Mini is jó. :-)
2012. jan. 23. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Mini electric tökéletes, én pl 8000ért vateráztam, abszolút megérte az árát.
2012. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mellszívó: Avent kézi, tökéletesen bevált

Cumisüveg: van mindkettő, a Mam-ot (anti-colic) nehéz normálisan elmosogatni, de sokkal-sokkal szívesebben elfogadja a cumiját, mint az Aventnek

Cumi: Mam van, de nem igazán szereti a formáját (az Aventnek is pont ilyen a formája), ebből a Canpol vált be legjobban

2012. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!