Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testápolót használtok babátokn...

Testápolót használtok babátoknál? Milyet?

Figyelt kérdés
10 hós babám van, és eszembe sem jutott eddig, hogy testápolót használjak nála. Anyukák, hogy álltok ezzel?

2012. jan. 24. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én se használtam de mostmár muszáj mert ki van száradva a böre . Babatestápolóval kenem
2012. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ekcemas lett, száraz a bőre. Sanatropicot használjuk.

Vagy a Babét ajánlották.

2012. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Születése óta muszáj használnunk, mert nagyon száraz, ekcémás a Babám bőre. Nekünk a doki által felírt, kakaóvajas testápoló vált be a legjobban, most 10 hónapos a Fiam és minden este, fürdés után bekenegetem.
2012. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jutott még ilyen eszembe,de még ha akarnám,sem tudnám már bekenni a kis bőrét,mert még arra sem ér rá,hogy ráadjam a pelust,egy kész ceremónia,nem hogy még testápoló.:)14hós
2012. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi is száraz, ahogy a doki mondta "durva tapintású" bőrre való ún. vizes testápolót használunk. Ezt íratni kell receptre. Most 6 hós a lányom.
2012. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, akkor nem. De télen mindig úgy kiszárad a bőre, ilyenkor azzal a gyógyszertári krémmel kenem, amit popsikrémnek írnak fel. Szupijó :) (néha én is azt használom)
2012. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igaz èn külföldön szültem, de ott a kòrházban minden reggel jöttek tanìtani fürdetni, ès ott benne volt a programban a frissen mosott baba atmasszirozasa testàpolòval, amit utana haza is vihettünk, nagyon jò kis krèm volt..mostmár johnsons-t hasznàlok, de minden fürcsi után vèkonyan bekrèmezem, hintöporozom!
2012. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ekcémás, és mi is a Sanatopik-ot használjuk, abból is az intenzívet. És a fürdetőjét is, ami hivatalosan szappan. (Az ára sem vészes)
2012. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

doki ír ki egy tök jó fürösztő krémet, ezzel már csecsemő kora óta kenem fürdés előtt és után is.15 hónapos, nagyon szép a bőre.

Annyira jó ez a krém, hogy én is ezt használom az arcomra:)

2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
2 éves elmúlt a fiam, de soha nem kentem semmivel, picinek sem az olajjal. Szép így is a bőre, akkor minek kenjek rá mindenféle vegyszert? Persze, ha muszáj lenne (ekcéma), akkor kenném, de így nem.
2012. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!