Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult, hogy a 15 hós...

Előfordult, hogy a 15 hós oltás másnapján is van hőemelkedés?

Figyelt kérdés
7-14 napnál mondta a doki az esetleges lázat.
2012. jan. 25. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos jól mondta, de az oltások kiszámíthatatlanok, szóval lehet attól is, de lehet hogy valami más baja van. Viszont ha kapott mellette Prevenart is most, akkor annak 48 órán belül jön ki a hatása (láz stb, akkor attól van
2012. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-őt kapott most. Amit írsz az a tüdőgyulladásos?aminek az első felét 4 hósan kapta?Nem tudtam a rendes nevét, csak hogy tüdőgyulladás elleni?szóval akkor attól lehet...
2012. jan. 25. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
mi ma megyünk 15 hósra, és azt mondták, hogy 10 napig figyelgessem
2012. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. megkérdezem pontosan, és megírom jó? 14 órára megyünk
2012. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

okés köszönöm, felhívtam a dokit azt mondta, hogy lehet a tüdőstől most láz, a másiktól meg majd 8-10 nap múlva kb

szegények, és ráadásul 4 szemfoga jön egyszerre, szóval attól is.... :((

2012. jan. 25. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, bocs hogy csak most írok. Igen a Prevenar a tüdőgyulladás elleni, attól van most valószínüleg a hőemelkedése, de akár magasabbra is felmehet a láza, úgyhogy figyeld, ráadásul, ha most jön a foga, akkor az jól összeadódik, attól is lehet hőemelkedés, ráadásul ilyenkor gyengébb is az immunrendszer.
2012. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na megkaptuk. én nem kértem a prevenar-t, és így azt mondta a doki, hogy csak 10-12 nap múlva lehet(csak lehet) hogy lesz egy kis enyhe kötőhártyagyulladás, hőemelkedés, kiütés vagy-vagy, de nem tartja valószínűnek.
2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!