Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idôs korukig megy a...

Mennyi idôs korukig megy a "baba" rovatba a kérdés? 1,5 vagy 2 éves korig vagy meggig? Mikortòl "kisgyerek"? Itt a Gyk-en?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
egy éves kortól kisgyerek. De ide még simán írnak olyat, hogy 36 hós baba :)
2012. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egy éves korig kérdeztem a baba kategóriában, azóta a kisgyerek kategóriába teszem.

De sokan a másfél-két éves gyermeküket is babázzák, és ebből már volt is vita, de azt soha nem értettem. Nekem mindegy. A kérdést akkor is megértem, és akkor is tudok válaszolni, ha babás vagy ha kisgyerekes témakörben van.

2012. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meggig = meddig, bocsànat nem olvastam vissza az íràsomat
2012. jan. 25. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 eves volt amikor bolcsibe kerult es ott igy van a felallas:

6 hetes kortol 14 honapos korig baba csoportba vannak

14 honapos kortol 2 eves korig tipego csoportba vannak

2 eves kortol 3 eves korig kisgyerekek csoportba vannak


Ugyhogy ha ezt nezzuk akkor a baba meg a kisgyerek kozott van egy tipego is. :) En masfel eves kortol teszem a kerdesem a kisgyerek kategoriaba.

2012. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éves korától írogatom a kisgyerek kategóriába.
2012. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Igaz mostanában nem tettem föl kérdést de ugy veszem észre,hogy a babák kategóriát több anyuka látogatja.Gondolom ezért inkább ide írják a kérdéseket a nagyobb babákel kapcsolatban is:

2012. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányom hamarosan 2 éves, de még én is itt olvasgatok, itt teszem fel a kérdéseimet.

Próbáltam áttérni a kisgyerek kategóriába, de gyorsan visszajöttem. :)

Szerintem is többen vannak ezen az oldalon, a kérdésekre több válasz érkezik. Valamint a másik kat.-ba inkább már óvodás, iskolás gyerekekkel kapcsolatban vannak kérdések. Attól pedig mi még messze vagyunk.

2012. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!