Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet hígabb a széklet?

Fogzástól lehet hígabb a széklet?

Figyelt kérdés
Igazából nem mondható hasmenésnek, viszont a megszokottnál meg jóval hígabb a széklete, és a napi egy széklet helyett kétszer, ritkán háromszor is van egy évesemnek! Jó kedvű, jó az étvágya, semmi más gond nincs vele! Lehet ez fogzástól?
2012. jan. 25. 14:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran adsz neki/adtal neki eddig normafloret?es miota adod, marmint ebben az idoszakban, amiota ilyen a szeklet? Bar elvileg nem lehet tuladagolni, ez nincs mellekhatasa ha tovabb adod neki, ugyhogy nyugodtan adhatod. De adhatsz elofloras joghurtot is, az is nagyon jo, az actimelt szoktak szeretni a kicsik. Figyelgesd azert a lazat is meg a hangulatat, etvagyat stb..es adj neki sok sok folyadekot.Varom a fejlemenyeket....
2012. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Napi fél Normaflore-t adok neki, amióta tart ez a széklet dolog! Holnap elviszem tanácsadásra, és megemlítem az orvosnak!!! Simán a rendelésre nem akarom elvinni, mert sok a beteg, és nem akarom, hogy még valamit elkapjon! Leírom, ha valami fejlemény van!
2012. jan. 31. 12:05
 13/22 A kérdező kommentje:
És amúgy, ha mégsem a fogától lenne, akkor még mitől lehet?
2012. jan. 31. 12:41
 14/22 anonim ***** válasza:

Jo otlet, vidd el tanacsadasra.majd ird meg, a doki mit mondott, ugyis megint csak keso este lesz idom netezni.

Valamilyen etelallergia is okozhatja, de ahhoz sokkal tobb infora van szukseg, hogy tovabb gondolkozzunk. Pl.meddig szoptattad? Mit mikor kezdtel el adni neki- hozzataplalni.? Mielott a higabb szeklet jelentkezett, mit evett? Most mit eszik( konkretan, mindent felsorolva, reggeltol estig es mennyiseget is).? A kicsi magassaga es sulya?

De egyelore varjuk meg azt a fogat, meg hogy mit mond az or os, mielott ilyenekbe belebonyolodnank....

2012. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Teljesen változó az étrendje, minden nap frissen főzök, és azt eszi, de hetek óta nem evett újat! Doki azt mondja, biztosan a fogtól van! Azt mondta, adjam neki tovább a fél normafloret, meg azt mondta, adjak neki smecta-t! Most várjuk, hogy hat-e! Én megnyugodtam volna, hogy ha megvizsgáltatja a székletet, vagy valami! Bár sokak szerint nem vészes, mivel van olyan nap, amikor csak egyszer van hígabb széklet, de van, hogy háromszor is! És mivel nem teljesen hasmenés, csak ugyebár hígabb, ezért az orvos tutira mondja, hogy a foga! Most jönnek az örlő (vagy milyen fogak), és védőnőnk szerint, ez a legrosszabb! Súly gyarapodása, növekedése jó, megvizsgálta, mindent rendben talált! Remélem, használ ez a por!
2012. febr. 1. 17:13
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja, sajnos nem tudtam szoptatni, tápszeres volt, és 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, almával, barackkal, krumplival, stb.! És tényleg nem evett semmi újat! Tejet nem hajlandó meginni, úgyhogy én nem is erőltetem neki, úgyhogy még arra sem foghatom!
2012. febr. 1. 17:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor varjunk mi lesz, hasznal e a smecta, es mi lesz, ha kibujik az a fog.... majd ird meg legyszi! Jo egeszseget nektek!
2012. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp megírom!!!!
2012. febr. 2. 16:56
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia!mi a helyzet a kicsivel? Valtozott valami? Kibujt mar a foga?
2012. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szia! Elmúlt a hasmenéses széklet szerencsére, de nem tudom, hogy a Smecta hatása, vagy a fogacska kibújása, mert 5 napig adtam neki a Smectát, amire jó lett a széklet, viszont addigra az egyik foga ki bújt! Úgyhogy most nem tudom, melyik miatt múlt el! De szerencse, azóta teljesen normális a kakija, naponta egyszer van neki, és az állaga is olyan, mint régen! Köszönöm segítséged, és érdeklődésed!!! Aranyos vagy!
2012. febr. 14. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!