Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástol meddig lehet hígabb...

Fogzástol meddig lehet hígabb a széklet? és hány napig, napi hányszor?

Figyelt kérdés
Kislányomnak már 3 napja napi 2 max.3 hígabb széklete van. Ez lehet a fogzástol? amugy eleven és nem látni rajta semmit
2011. aug. 20. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, sőt 4-szer is egy nap. Azt már nem tudom, hány napig, igazán nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mivel mást nem tapasztaltam én sem. Igaz nálunk akkor sok tápszer is fogyott, az meg lazíthatja is, a védőnő szerint. 15 hósan már 16 foga volt, de azóta is néha hígabb, gondolom mit eszik és azt hogy tudja megemészteni, ettől is függ.
2011. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet a fogzástól, mivel több nyálat termel, és nem csak, hogy mindene olyan, e többet is nyel belőle. Ezért lehet híg a széklete. Amint kint van a fogacska elmúlik a hígabb széklet. Amíg iszik rendesen nincs ezzel semmi baj.
2011. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!