Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hazajöveteli súlyhoz képest...

A hazajöveteli súlyhoz képest átlagosan hány gramm hízás szükséges az első, második és harmadik héten a babáknak?

Figyelt kérdés

3600g született

3450g jöttünk haza


2 hetesen 3760g

Kizárólag anyatejes.

Megfelelő eddig a gyarapodása?


2012. jan. 26. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a súlygyarapodás teljesen jó. Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy heti 10-25 dkg. között ideális.
2012. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyedi dologról van szó. Én, megmondom őszintén utálom a statisztikákat. Van egy átlag, de ez nem jelenti azt, hogy mindenképp úgy kell lennie. De, amúgy nagyon szépen gyarapszik a babád, nem kell aggódnod!
2012. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kíváncsicska ***** válasza:
Az orvos nekem azt mondta hogy ne nézzük a heteket inkább a havi gyarapodást mert lehet egyik héten többet másik héten kevesebben hízik a baba.Az első hónapban elvárt gyarapodás 40-45 dkg.Ne aggódj.Bele fog húzni.Amúgy is az első héten mikor otthon van még messze nem eszik olyan sokat mint a következő hetekben.
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy heti 150-250 gr az ideális.
2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!