Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nem lenne jobb, ha...

Anyukák! Nem lenne jobb, ha csak a kérdező értékelhetné a válaszokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
de, ez lenne a tökéletes megoldás, nem is értem, mire jó, h mások is (le)pontozhatnak, főleg h tetszik-nem tetszik, nem pedig hasznos/nem hasznos alapon szavaznak....
2012. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De jobb lenne,hiszen a válasz neki szól első sorban,az más kérdés,hogy más is olvassa és segít neki egy-egy válasz.
2012. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a válaszadó x%-ban hasznos válaszokat ad részt venném ki. Semmi szükség rá szerintem. Főleg mert abszolút nem reális, na jó, ha mondjuk valaki 30%-ban hasznos válaszokat ad.


Na de most azon, hogy mi volt ebédre, rakott krumpli, mi a nem hasznos válasz? A kérdésre válaszolt.

2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
engem is szépen lepontoztak igy már nevemet se irom ki minek .... pedig se trágárul se rossz májuságbol se rossz tippeket nem adok de lassan már 60% kom sincs
2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
de az is lehet skalpvadászok is vannak akik lepontoznak akit érnek
2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezen a kérdésen illetve a válasz lepontozáson húztam most fel magam. Az ebédesen. De ilyen a neked melyik név tetszik és a többi hasonló.

Jó lenne, ha a GYIK modikhoz is elérne ez a probléma.

2012. jan. 26. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt aruljatok el nekem, h mi a lenyege az egesznek? Marmint annak, h ki hany szazalekos?? Van valakinek valami elonye ha 100 szazalekos? En nem ertem ezt, de nekem annyira mindegy, h ki pontoz le es miert, na meg hany szazalekos vagyok. Nem azert jarok ide, h 100 szazalekos valaszolo legyek. Amugy is anonim mindenki, szoval en tenyleg azt nem ertem, h miert problema az ha valaki csak 75 szazalekos.
2012. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, hogy nekem rosszul esik, ha lepontoznak úgy hogy nem írtam butaságot, vagy szándékosan sértőt, nem oda illőt stb.
2012. jan. 26. 13:56
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
mert szerintem átsiklik a válasz felett ha valaki csak azt nézi az illető Hány százalékos válaszokta ir...:( és lényegtelen tö jo tippet ir
2012. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ebédesen én is kiakadtam, vagyis inkább jót nevettem rajta inkább. Mit főztél? Rakott krumplit, akkor nesze neked egy 0%! Paff. :):):):)

Bocs, de röhejes, ha valaki ilyeneket is pontozgat.

A moderátorok szerintem meg jót buliznak ilyenkor, mikor fennakadunk ezen. S valószínű azok is, akik direkt pontozgatnak. Úgyhogy nevess te is rajtuk, hogy milyen bugyuták.

2012. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!