Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy lehet fizetni kell majd a kórháznak ha fogadott orvosnál akarsz szülni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tehát hogyan is? (nem hallottam róla)
2012. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van, kicsit fehérít a sok szürke jövedelmen. Én egyébként is kizárólag olyan orvosnak vagyok hajlandó pénzt adni a szülésért, aki ad számlát is erről.
2012. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
persze... majd még egy valag pénz a dokinak is meg még pluszba a kórháznak is... aki megteheti tegye meg, még jó h én már túl vagyok rajta!
2012. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
szerintem inkább fizesse ki nekem a kórház a szülésem kórházi költségeinek egy részét, mivel nem veszem igénybe az ügyeletes orvost
2012. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Egyet értek az előttem íróval. Szomorú ez a dolog, mert az ember eleve azért fogad orvost, hogy jobb ellátást kapjon. A kórház erre képtelen...hogy is van ez? Miért fizessek még pluszba a nem-ellátásért?
2012. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ott a pont (utolsó kettő) :D, én is így gondolom
2012. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És a szülésznőkkel mi van? Ők se ingyen vállalnak szülést, úgy tudom.

Ez nem az a rendelet, ami arról szól, hogy ügyeletes orvosnál szülhetsz "ingyen"? Mert ezzel csak az indított szülések lesznek többen, nem "fehéredik" ki a gazdaság ezen része...

2012. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy ezen miért akadtok ki?! Aki fogad orvost, az általában fizet is neki a szülésnél, nem?! Most ugyan úgy fizetni kell, csak nem az orvos zsebébe megy, hanem neki is adóznia kell utána, amit esetleg vissza tudnak forgatni a magyar egészségügybe... Remélem, nem gondoljátok komolyan, hogy még az kórház fizessen, mert Te szülsz? Érdekes, nekem sem volt fogadott orvosom, de nagyon jó ellátást kaptam. Ha nem akarsz fizetni, ne fogadj orvost. És attól, hogy az ügyeletes orvost nem veszed igénybe, a kórházi szolgáltatásokat igénybe veszed nem?! Eszel, iszol, alszol valahol, fürdesz stb... A magán szobáért is fizetni kell, ha jobban belegondoltok, én egyet értek vele.
2012. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
És akkor a tb-t nem a kórházi szolgáltatásokért fizetjük például?
2012. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A választott orvosnak persze, hogy fizetsz a terhesgondozásért és a szülésért, de nehogymár a kórházi kaja, meg a zuhany olyan nagy luxus legyen...
2012. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!