Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babáján/gyermekén...

Akinek a babáján/gyermekén van anyajegy, kitüremkedik, vagy nem? Ha nem, sima felületű, vagy kicsit érdes? Voltatok vele orvosnál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én 1 évesemen 2 anyajegy van.Teljesen olyan mint a bőre,csak sötét a színe.Tehát nem érdes,nem türemkedik ki.

2011. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én 3 évesemen 3 anyajegy van, mindhárom simiítással is érezhető, enyhén kiemelkedik. a felszíne nem érdes, sima és halvány színű. orvosnál nem voltunk.
2011. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy pici sötét anyajegye van a fiamnak, nem türemkedik ki, meg egy halvány kicsi májfoltja. Egészséges rendelésen látta a doki, nincs vele gond.
2011. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom vele született. Kb. 1cm, sima és elég rossz helyen van a lábán dörzsölés szempontjából, ezért voltunk vele orvosnál (bőrgyógyász, Heim P. Kh.). Szerencsére nincs vele semmi, járni kell kontrollra.
2011. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.

Azért kérdeztem, mert a kislányomnak is egy veleszületett anyajegye van, kb.2*2 mm-es most egy évesen(születése óta vele együtt nő, kb. fele ekkora volt). Eddig nem lehetett kézzel érezni, de most egy kicsit érdessé vált, már kitapintható. Nem türemkedik ki, csak olyan száraz lett a felülete. csütörtökre kaptam időpontot a bőrgyógyásznál. Amúgy nincs rossz helyen, nem dörzsölődik, meg ilyesmi.

2011. dec. 5. 15:38
 6/6 anonim válasza:
Ugyanazt tapasztaltam a kislányom néhány anyajegyén, amiket Te is leírtál. Mit válaszolt annak idején a bőrgyógyász Nektek? (Feltettem a kérdésem Hozzád privátban is.)
2019. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!