Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ultrahangos párásítót vennék,...

Ultrahangos párásítót vennék, aromásat, vagy simát?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha segítenétek még januárban akciós a Brendonban, de nem tudom melyik a jobb?
2012. jan. 26. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha picibabának veszed semmiképpen se aromásat. Később sem lesz rá szükséged. A kisbabák szemét viszont csípheti illetve különféle nem várt reakciókat válthatnak ki belőle a más más illóolajok. Én is a brendonban vettem a vivamax ultrahangos párásítót. Ebben az a jó, hogy nem kell ellenőrizned a páratartalmat és asszerint be vagy ki kapcsolni. Bekapcsolod és a beállított páratartalomhoz mérten feldúsítja a szobáját. Bármikor amikor ez értéket eléri önmagától kikapcsol. Amikor csökken újra működésbe lép. Egy babánál épp ugyan olyan káros a magas páratartalom a levegőben mint az alacsony. Nagyon kezdetleges még a tüdejük. 8 éves korára fejlődik ki a gyerekek tüdeje teljesen. Az ideális és a magas között pedig nincs óriási különbség. Tehát nem tudhatod, hogy éjszaka nem-e lépi túl ezt az százalékot vagy sem.
2012. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek a vivamax-os párásító nagyon jó!. Nemrég jött ki egy új 30.000 ft ért. Rengeteg funkcióval. Ha érdekel én tudnék neked szerezni eléggé olcsón.(20.000 körül)
2012. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!