Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inhalálót vennék, de nem...

Inhalálót vennék, de nem tudom mi alapján válasszak, akinek van leírná, hogy mire kell oda figyelni és esetleg van-e olyan márka ami valakinek nagyon nem jött be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



remélem beadja:)


nekünk ilyen van.Nagyon szeretem.Sóoldat helyett Salvus vizet is tehetsz bele.Bár ildomosabb íratni vényre,mert avval 3500 ft anélkül 20ezer.

2011. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, illetve ennek egy régebbi változata, mert már majdnem 3 éve használjuk viszonylag rendszeresen (nyáron szokott pihenni is :o), és semmi gond vele azóta sem...

2011. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van, én 4000 ft-ért vettem, a dokim adott csekket. Salvus vizet teszek bele, és azzal inhalálunk. Szerintem nagyon jó . Fiam nem tűri meg a maszkot, ezért a csutorával használjuk.

2011. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi pici babának vettünk ultrahangosat (OMRON), mert a kompresszorostól félt, nagyon hangos volt.
2011. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


azért annyira nem hangos :) mondjuk én az 1 éves fiamnak használom,ő persze nem fél tőle.Attól függ h a kérdező mekkora babának szánja.

2011. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!