Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyek 4...

Milyen etetőszéket vegyek 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Hamarosan kezdjük a kóstolgatást, mert nincs elég anyatej. Ti milyen etetőszéket javasolnátok? Olyan dönthető etetőszéket szeretnék, amiben már most odaültethetném "nézelődni" a vacsoraasztalhoz, de később is jól használható. Nektek melyik márka vált be? Mire figyeljek a vásárláskor?

2012. jan. 27. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én is 4 hónapos korában vettem meg. Fontos volt a dönthetőség, és hogy magassága is állítható legyen, il. hogy könnyen lehessen tisztítani, na meg persze a biztonság!


Emellett döntöttem és pont ebben a színben vettük meg:


[link]


Egyébként dupla etetőtálcás, ezeket le is lehet venni, egyelőre úgy használom, hogy a konyhában az ebédlőasztalnál velünk eszik a kicsi, levettem az etetőtálcákat, amíg nem eszik magától, addig csak útban van. Majd ha önállósodik az evésben, természetesen visszarakom a tálcákat.

2012. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergonod van,jól használható,de nem dönthető annyira,hogy a 4 hónapost belé lehessen tenni.Én úgy oldottam meg,hogy párnát tettem kiegyenlítésnek,és becsatoltam a babót,hogy ne forduljon ki.
2012. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A márkát nem tudom ( leesett róla ), de arra figyelj, hogy a lábai között legyen egy olyan támasztó ami védi, hogy ne csússzon ki a baba a székből. Tehát ne csak a biztonsági öv tartsa. A miénknél a háttámlaja is dönthető. És arra figyelj, h könnyen tisztitható legyen.
2012. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3. Vagyok és mind a 4 lába gurulós.
2012. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt elfelejtettem írni, hogy már most is elég nagy a babám (8,5 kg, 68cm), szóval olyan kell, ami később is elbírja. Bár remélem, hogy a hozzátáplálás miatt kicsit lassul a súlynövekedése...
2012. jan. 27. 09:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a hordozóban etettem amíg nem tudott rendesen ülni. Biztonságos, kényelmes.
2012. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az én babám is ilyen "hatalmas" :))


Szerintem ez elég masszív, persze tolni is lehet (gurul), és van a lába között ilyen műanyag kiesés gátló, azok a tálcából jönnek, ha azt felrakod azzal van. De amúgy az 5 pontos övnek is elég kell lennie :)

2012. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van csak Orrszarvúsba,6 hónapos korában vettem meg,addig nem akartam,de nagyon jó,dönthető, a tálca is mozgatható a magassága is beállítható,5 pontos biztonsági öv,könnyen tisztítható,stabil,nagyon szeretem :D

2012. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi babánk is kb. 4 hónapos volt, amikor ezt az etetőszéket vettük Neki: [link]

Dönthető a háttámlája, van a lába között is kicsúszásgátló. A tálcát még nem használjuk. Először rajta volt, de úgy nem lehet kicsire összecsukni. Öt pontos biztonsági öveset vegyél szerintem. Ja, és elég magas a háttámlája, úgyhogy ez sokáig jó lesz a babánknak, aki egyébként elég hosszú, de vékony.

2012. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok,sokáig jó,pontosan nem tudom hány kilóig,és a lába között is van az a műanyag,hogy ne csússzon ki,plusz leszedhető a felső tálca,és van egy tároló része is,ráadásul sztem jó árban van
2012. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!