Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most veszünk a babámnak...

Most veszünk a babámnak etetőszéket, van valami, amire oda kell figyelni a választásnál? Tudtok ajánlani valamilyen típust?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Típust nem tudok, csak annyit, hogy fából készültet vegyél. A műanyagból a több tízezer forintos is borzasztó gagyi és marhára ingatag. Na meg a fa amelett hogy jóval praktikusabb, szerintem szebb is:)))
2008. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A műanyag könnyebben tisztítható, nagy, peremes tálcája van.(a fával ellentétben)
2008. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk műanyag van, azt kisebbre össze lehet csukni. Nálunk nagyon kicsi a hely, ez fontos szempont volt. Nem ingatag, mert elég szélesre nyílik, tehát a lábai távol vannak egymástól. A talca nagyon jó, hogy hátrahajtható.
2008. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fa is le van lakkozva, szóval nagyon könnyen tisztítható, és az enyémnek is van tálcája, amit hátra lehet hajtani. Nekem is jobban tetszik a fa. Tartósabb.
2008. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam fából készült etetőszéket kapott, amit gyorsan és jó alaposan össze is kent, lemosni is elég ídőigényes és sose lesz olyan, mint új korában és nehéz is, szétszedhető, de igazából asztal+ széknek sohasem használtuk! Amikor a lányomnak lett aktuális a dolog, akkor az Anyukám vett egy műanyag, ikeás etetőszéket, ami 3000 Ft+ 1000Ft a tálca hozzá.

Stbil, könnyen tisztítható, öves és nem utolsó sorban nagyon könnyű. Csak ajánlani tudom, még a hajvágás is megoldható vele, mert csak le kell zuhannyal öblíteni és már tiszta is.

A legjobbakat!

Egy 19 hetes kimami

2008. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!