Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes baba nem baj ha 2-3...

6hetes baba nem baj ha 2-3 oran keresztul hordozoban van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, nem a legjobb neki!
2012. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem baj. ezek úgy vannak kialakítva, hogy ne legyen káros a gerincének.
2012. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mielőtt lázasan pontoznátok: Nem tudom, hogy baj-e, és azt sem írom, hogy hagyd csak, hadd legyen benne 2-3 órát.

De azt tudom, hogy az én babám bizony töltött 2 órákat a hordozóban már 6 hetes korában, mert sehol máshol nem tudtam elaltatni. A több órás kinlódás után mindenki számára megváltás volt, amikor végre a hordozóban sikerült elringatni ...

2012. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem sem nagyon tetszik ahogy "ul" szegenyke de sokkal jobban elvan benne mint a mozesban...
2012. jan. 27. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá módod vegyél pihenőszéket (aukciós oldalakon egész olcsón találhatsz). Az vízszintesig vagy majdnem vízszintesig dönthető, ha elalszik. Egyébként meg kicsit megemelve tud benne nézelődni. Az én fiam is utálta a mózest, nem akartam a szobába egyedül hagyni. A pihenőszékben imád lenni, játszani, aludni napközben. Vagy csak nézeget engem, hogy mit csinálok. De azért az is fontos, hogy ne egész nap ebben legyen, mert akkor lusta lesz forgolódni.
2012. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, a hasadba se vízszintesen feküdt. Az én lányom olyan hasfájós volt, hogy csak hordozóba nyugodt meg. 18 hónapos semmi baja a gerincének
2012. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!