Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen komolyabb betegségre...

Milyen komolyabb betegségre utalhat a gyakori hányás?

Figyelt kérdés
Nem vírusra gondolok.
2012. jan. 27. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Reflux?

Mennyi idős a baba?

2012. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Piciknél főleg refluxra. De vidd el dokihoz mindenképp, még ha "csak" tényleg reflux is!
2012. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba és mit jelent hogy gyakran és mit értesz hányás alatt? Egész adagokat kihányt? Vagy csak bukik?


Kislányom refluxos volt 7-8 hónapos koráig erősebben, többször bukott nem túl nagy adagokat, ordított, szenvedett.

Nála nem járt igazi hányással a reflux.


Mit evett? Mióta hány?

2012. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 hónapos lesz.Volt már kb 2 hónapja amikor 1 héten legalább 3-4 szer sugárba hányt aztán elmúlt.Most újra kezdődött a héten.ma evett krumplifőzeléket csirkehússal és utána rá 2 órára kihányta az egészet.2 napja reggel ivott madártejes italt kb 1 dl-t és utána szintén 2 órára az is kijött belöle.A doki azt mondta amikor legutóbb elvittem, hogy lehet nem zár jól a gyomorszája.azt vettem észre, hogy csak a tejes dolgoknál van ez illetve a joghurtnál tejszeletnél nem.Mi lehet ez?
2012. jan. 27. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Keresztfiamnak megnövekedett az agyvíz az agya körül és nem tudott ürülni, így állandóan hányt és fájt a feje. Kapott gyógyszert és rendebe jött, de azt mondták, hogy ez könnyen átcsaphat agyhártya gyulladásba.

Mi arra gyanakszunk, hogy hörcsög van náluk, ami nem úgy van tartva, ahogy kell.

2012. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

S ha allergiás?

Lányom hónapokig kihányta a tejszínes és tejfölös dolgokat, a többi tejtermékkel viszont nem volt baja.


Lehet lányod nem bírja a tejes, joghurtos dolgokat. Nem feltétlen allergiás minden ilyenre, csak ezeket valamiért nem bírja a hasa. Lányom kinőtte amúgy szerencsére (egy jó ideig nem adtam neki ilyeneket, majd később újra próbálkoztam és akkor már megmaradt benne).

2012. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs látom joghurtot bírja, de a lényeg akkor is az, hogy lehet csak bizonyos tejes dolgokat nem bír a szervezet.

Ha most szünetelteted, akkor később lehet ő is kinövi.

S beszélj dokival szerintem.

2012. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!