Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? Volt már...

Mi lehet a baja? Volt már valakinél ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott 5,5 hós babám almát reszelve (már 1,5 hónapja hozzátáplálom), és miután megette 10 perc után kihányta mindet. Ma pedig tízóraira akartam neki krumplit és répát adni (azt is már rég óta eszi) és pár falat után megint elkezdett öklendezni, de most nem hányt. Tanácstalan vagyok. Mitől hányhatott? Mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig. Egyszerűen nem értem. Nem is kapott semmi újdonságot mostanában.
2012. jan. 21. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyobb darabkák? Az almánál nem tudom, talán túl sokat evett. Evés közben öklendezhet akkor is, ha a torka egy kicsit be van gyulladva. Ha továbbra is így marad, mutasd meg orvosnak. Ha a tej (tápszer vagy anyatej) megmarad benne, akkor nincs nagy gond.
2012. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!!! Én Babám hat hós és néha ő is öklendezik. Evés előtt,vagy esetleg közbe adj neki egy kis innivalót,nem tudom mit szoktál.Nekem ez bevált,valószínű túl ragadós a kaja,és kicsit le kell öblíteni.Vagy ki van száradva nagyon a szája,és azért száraz Neki az étel. De a kihányást nem tudom,sajnos.
2012. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tápszer megmarad benne. A krumplis répát turmixoltam neki, az almát csak reszeltem, de nem voltak benne nagy darabok. Máskor is evett így. Azért köszönöm.
2012. jan. 21. 12:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet h a krumpli ragadós volt neki, de abból csak két kiskanállal evett és akkor kezdett öklendezni. Adtam neki egy kevés teát, abból megivott 50 milit.
2012. jan. 21. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!