Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SYMBABA márkájú babakocsiról...

SYMBABA márkájú babakocsiról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes, vastag, széles, jó a rugózása, a tolókarja isteni, rengeteg remek funkciója van.

Nagyon szeretem, barátnőmnek is ez van, ő is imádja!

Jól bírta a havat, a rossz utakat, balesetünk sem volt, nem kellett szervízbe vinni.

Ha újra vennék, megint Symbabát vennék!

Mit szeretnél tudni?

Ja, szuper az ára is (a neten)!

2009. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért ezt a márkát választottátok?

Van esetleg valami hátránya?

Könnyen összecsukható autóba pakoláshoz?

Neten hol olcsó?

Mi is beleszerettünk, 52.000 + mózes (kb.8000) egy kecskeméti boltban. Mózes kellene, hordozó nem.

2009. máj. 29. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találtam legolcsóbban, nálunk a bababoltban 25 ezerrel drágább!

Én a szélessége, vastagsága, színe, formája, nagy kerekei miatt vettem meg.

Hátránya a súlya (12 kg, de a legtöbb babakocsi hasonló súlyú), és a fix kerekei miatt nehezebb fordulni vele, de kérheted bolygóval is, nekem a rossz utak miatt kellett a fix (nem bántam meg). Összecsukni könnyű, de a bababoltban mérjétek le csukva, h befér-e a kocsitokba. (Régi Golfba nehezebben, új Suzuki Swiftbe könnyebben fér be)

Ha rám hallgatsz, csináld okosan! Élőben nézd meg alaposan, mérd le, de netről rendeld!

Ja, lapra csukódik.

Amúgy 3-4-5 fokozatú háttámlás a Symbaba (típustól függ), jó az esővédője, szúnyoghálója is, a p.táskába meg mindig elférnek a cuccaink. A tolókar magassága állítható, így kényelmes a páromnak (185 cm), és nekem is (167 cm vagyok).

2009. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. máj. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!