Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra állt be a babátoknál...

Mikorra állt be a babátoknál a napirend? Mikortól fog 4 óránként enni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam a két gyereknél különböző volt. Azért általában 6 hónapos korára illik kialakulni. A nagyobbik lányom már 2 hónaposan 4 óránként evett, a kisebbik meg csak nem akarta a 3 alá adni, majdnem 1éves volt.
2009. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 10 hónaposan kezdett el 4 óránként enni, mondjuk ő este fél9kor reggel 8ig alszik
2009. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most hét hós a fiam, délelőtt nem bírja ki a négy órát, de délután simán:-)
2009. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hónaposan állt át magától a 4 óránkénti evésre, és már viszonylag kiszámíthatóak a napjaink... hacsak front nincs... :-)

3,5 hós most.

2009. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom soha nem bírta ki 4 óráig. Így utólag (most 1 éves) már tudom, hogy nem azért sírt, mert éhes volt 3 óránként, hanem mert nem tudott egyszerre 45 percnél többet aludni, ébren pedig másfél-2 óráig bírta jó ideig.


Mire 7 hónaposan már aludt nappal 1,5 órát egyhuzamban, már nem figyeltem hány óránként eszik, inkább a napi 5 evést (szopi+egyéb) tartottam nála.

2009. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi sem idő szerint eszünk,ha látom és nem kell aludjon akkor tudom hogy éhes.

Reggel este szopizik, a többi kaja: leves, főzelék, gyümölcs, tejpép.

9-től 9ig alszik és naponta 5szor eszik,ebben benne van hogy 7 körül szopizik egyet.

10 hósak leszünk.

2009. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!