Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenetek abban, hogy...

Segitenetek abban, hogy hogyan allt be babatoknal a napirend (seta, etetesek), es mikor fürdettetek, hogy ne legyen ehes sem, de almos sem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írod, hogy mennyi idős a babád.


Hát nálunk úgy volt, hogy az elején saját maga alakította, és amikor úgy tűnt, hogy a legnyugodtabb napja volt, a legjobban érezte magát, akkor másnap próbáltam ugyanúgy csinálni. És szépen kialakult.

2010. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én igazából nem is értem az ilyen kérdéseket, mert nálunk úgy volt, ahogy a babám alakította.

3 óránként eszik, utána játszik, aztán alszik kb. 1,5-2 óra múlva. Sétálni én nem viszem sajnos rendszeresen. Délelőtt nem jön össze, nehezen szedem össze magam és a párom is itthon van kb. 10-ig, ebédután aludnia kellene itthon, uzsi után szoktunk leginkább menni. A fürdés ideje nehezen alakult ki. Megfigyeltem, mikor alszik el este, nálunk 8 óra és az azt megelőző etetés után fürdik. 6-9-12-15-18, kb. ilyenkor eszik, persze csúszások is vannak fél-1 óra, ha 5-kor eszik, akkor még elalvás előtt megkínálom tápszerrel, valamennyit szokott enni. Szóval így fél7-7 körül fürdetem, de ha nagyon nyűgös-álmos, akkor evés után kicsivel és akkor már akár 7-kor is elalszik.

Most vannak nagy sírások a fürdés után, mert pancsolna sokáig, de én meg félek, hogy megfázik, nagyon mérges szokott lenni.

Az elejére visszatérve, én soha nem tudtam őt manipulálni. Ha éhes sír, ha álmos sír, így minden akkor történik, amikor ő diktálja. Talán másik baba másmilyen, nem tudom. Egyébként sosem bukott fürdésnél, már kis kora óta evés után fürdünk, mert volt hogy nagyon éhes volt, nem bírta ki.

7,5 hós

2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!