Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után mikor lehet a...

Császár után mikor lehet a leghamarabb teherbe esni újra?

Figyelt kérdés
Jó lenne a kis korkülönbség..
2012. jan. 27. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 évet ajánlott várni a következő terhességig.
2012. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom azt mondta,hogy a két szülés között teljen el két év.
2012. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, amit a második válaszolónak.
2012. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3évet mondott.
2012. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is minimum 1 év várakozást hallottam a szülés és a következő teherbe esés között.


Ehhez képest barátnőm kislánya 7 hónapos volt, mikor újra terhes lett. 16 hónap van a két kicsi között, és szerencsére nem volt semmi probléma a második terhességgel. A szülés ugyanúgy császár volt a második is. Természetesnek indultak, de a baba nem akart megindulni.

2012. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 év várakozás ajánlott, de én úgy jártam mint az előző válaszoló, 7 hónapos volt a fiam, mikor "véletlenül" összehoztuk a tesót. 15 hónap van köztük. 38. héten kivették a heg miatt.
2012. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is 2 évet mondott
2012. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos 2 évet mondott a 2 szülés között.

Első gyermek: 2010.június

Második gyermek: 2012.május (júniusban születne mensi szerint de eü ok miatt programozott császár lesz, s a 38.héten megcsinálják, ezért lesz május)

2012. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én mondtam a dokimnak,h kis korkülönbséget szeretném,mennyi legyen/kell lennie a várakozásnak.azt mondta,h fél év..
2012. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13 hónapos volt a "nagyfiam", amikor teherbe estem a picivel(22 hónap a korkülönbség). A dokim többször megkérdezte, hogy akkor mennyi idő után estem teherbe? Sose mondta, h baj lenne, de azt hozzátette, h nem valószínű, h megengedni a sima szülést- aztán más okokból kifolyólag a 39. héten ki is vette a kisfiamat.

Nekem sajnos volt panaszom a terhesség alatt. Valószínű a külső méhfalam hozzánőtt vmihez az első császár után és amikor ott bent az a két dolog vált el egymástól ahogy nőtt a kisfiam,hát ne tudjátok meg.....azt hittem h szétszakadok, az érzést nem is tudom elmondani....de ez többször megismétlődött, főleg éjjel. Volt h bent is akartak fogni a kórházban ezmiatt...nagyon durva volt....

2012. jan. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!