Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ízesített tápszer?...

Létezik ízesített tápszer? Esetleg banános? 8 hós babának.

Figyelt kérdés

Ma voltam az auchanban, de nem találtam a polcon semmilyen ízesítésűt. Tejpépből sem fogadja el a natúrt, csak a banánosat, ezért gondoltam, hátha...

Ha esetleg nincs, tudnátok ajánlani valamilyet, amit talán megesz, mert a Milupa Milumilt nem fogadja el.



2012. jan. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A Mildibének van banános változata is.6hónapos kortól van.A dmben és a rossmannban lehet kapni.
2012. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a humana baby fitt is banános ha jól emlékszem, 6 hós kortól. A bebának meg van vaniliás változata. Meg van kakaós és vaniliás ízesítő por, a natúr tápszerbe kell keverni, nestlé. de ez lehet csak 12 hótól van.
2012. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 27. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
A humana baby-fit gyógytápszer,refluxos babáknak. A lányom is ezt ette. Ha a babád nem bukik inkább ne adj neki humanat!
2012. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milupából van vaníliás, a fiam szerette. Talán banános is van belőle, de nem vagyok benne biztos.
2012. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!